Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceriņu laika bērni

No 1. līdz 7.jūnijam Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 13 mazuļi – astoņas meitenītes un pieci puisēni.

Vecsaules pagasta iedzīvotāju Evijas Sīpolas un Guntara Meļņika ģimenes pieaugums sagaidīts 6.jūnijā pulksten 18.20. Brašais puisēns pasaulē nāca 2950 gramu smags un 49 centimetrus garš. Tētis dēlam izraudzījies ļoti savdabīgus vārdus – Dominiks Kērtis –, un mamma neiebilda. Sešus gadus vecākajam dēlam Marekam gan esot tikai viens vārdiņš. Naktī uz 6.jūniju par jauka dēlēna vecākiem kļuva Rīgas rajona iedzīvotāji Jolanta Bērziņa un Sandis Turkins. Mazais lolojums pirmo pasaules gaismu skatīja, esot 55 centimetrus garš un 3550 gramus smags. Vārdu vecāki pirmdzimtajam vēl nav izdomājuši, tas tikšot darīts mājas atmosfērā mierīgi un pārdomāti. Svetlanas Kozlovskas un Jurija Jerofejeva pirmdzimtā mazulīte par savu dzimšanas dienu izraudzījās 5.jūniju, kad sešas minūtes pirms pusnakts nāca pasaulē 51 centimetru gara un 2900 gramu smaga. Meitenīti sauks Nika, un viņas mājas būs Rīgas rajonā. Pašā ceriņziedu plaukumā dzimšanas dienu piedzīvojusi mazā Elīna, 6.jūnija naktī pasaulē nākot trīsarpus kilogramu smaga un 51 centimetru gara. Vecākiem Mārītei Kvedarai un Uldim Barkānam mazulis ir pirmdzimtais, ģimenes mājvieta ir Bauskas novadā.Jelgavnieku Gunitas un Sergeja Gudkovu trešā atvasīte pasaulē nākam sagaidīta tikai divas minūtes pēc pusnakts, un bērniņa dzimšanas datums dokumentos tiks rakstīts 6.jūnijs. Vārds mazulītei vēl nav izdomāts, bet māmiņa stāsta, ka abus pārējos bērnus – četrus gadus veco dēlu un gadu un divus mēnešus veco meitiņu – saucot Valērijs un Viktorija.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas