Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dāvana mammai Sieviešu dienā

No 5. līdz 9.martam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 13 mazuļu. 8.martā pasaules gaismu ieraudzījušas divas meitenītes un viens puisēns.

Jelgavnieku Ievas Stūrmanes un Oskara Lekuna atvasīte par savu dzimšanas dienu izraudzījās 7.martu, kad pulksten 16.24 nāca pasaulē 2700 gramu smaga un 47 centimetrus gara. Ar vārda izvēli vecākiem klājies smagi, jo domas stipri dalījušās, līdz viņi izlēmuši mest monētu. Laimīgāka roka izrādījusies mammai, un viņa izvēlējusies Rūtu, kam tētis labprāt piekritis. Ģimenē aug vēl otra atvasīte – piecgadīgs dēliņš Krišs. Abas atvasītes dzimušas ģimenes dzemdībās. Bauskas novada Codes iedzīvotāji Diāna Krīgere un Aldis Kavaļausks 8.martā kļuva par ceturtās atvasītes vecākiem. Pulksten pustrijos dienā Jelgavā pasaulē nāca viņu 2600 gramu smagā un 48 centimetrus garā meitiņa, kuru, iespējams, sauks par Aiviju. Mazajai ir vēl divas māsas – astoņgadīgā Agnija un sešgadīgā Ramīna –, kā arī divus gadus vecāks brālītis Raiders. Par dēliņa vecākiem 8.martā kļuva Dace un Māris Biķernieki no Mārupes. Īsi pirms pusnakts viņu lolojums Anrijs bija klāt 3650 gramu smags un 54 centimetrus garš. Vecāki izvēlējušies retu un skanīgu vārdu, ar nosacījumu, lai tas kalendārā būtu ierakstīts kādā no vasaras mēnešiem. Anrija vārdadiena ir 6.jūlijā. Puisēns vecākiem ir pirmais mantinieks.7.martā jelgavnieku Karīnas un Dmitrija Poludvorjaņinu rokās iegūla viņu pirmdzimtais dēliņš Vadims. Puisēns piedzima apļus trīs kilogramus smags un 52 centimetrus garš. Vārds izvēlēts, lai tas skanētu līdzīgi kā tētim, lai gan viņš vēlējies dēlu saukt savā vārdā. Mazā Vadima vecmāmiņa piebilst, ka ne jau vārds daiļo cilvēku, bet cilvēks – vārdu. Mazā Karlīna pasaulē nākt izvēlējās Starptautiskajā sieviešu dienā. Nu 8.marts Lauras un Arta Strēļu ģimenē būs dubultsvētki, jo šajā datumā pulksten deviņos vakarā dzimusi viņu pirmā atvasīte – 3950 gramu smaga un 57 centimetrus gara. Pie vārda izvēles vecāki īpaši piedomājuši. Tā kā Laurai bija ļoti mīļa vecmāmiņa Līna, viņai par piemiņu meitiņas vārdā ietverts arī vecmāmiņas vārds.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas