Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzimuši Latvijā

No 10. līdz 19.februārim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca 24 mazuļi, arī dvīņu puikas. 18.februārī dzimusī baušķenieces un nigērieša ģimenes meitiņa ir trešā atvasīte ģimenē, kur visi bērni dzimuši Latvijā.

Jelgavnieces Ketijas Jansones otrs dēliņš Daņiila par savu dzimšanas dienu izraudzījās 19.februāri, kad pulksten 4.25 nāca pasaulē 4200 gramu smags un 57 centimetrus garš. Māmiņa audzina vēl vienu dēlu – trīsgadīgo Ņikitu. Sandras un Čisoma Kasendū ģimenes pieaugums sagaidīts 18.februārī pulksten 11.25, un tā ir meitiņa, kas nodaļā mīļi iesaukta par «eksotisko meitenīti». Bērniņa mamma baušķeniece un tētis nigērietis satikās pirms desmit gadiem Vācijā, kur abi strādāja. Šogad sagaidītā Elizabete ir trešā atvasīte ģimenē. Visi bērni – Ričards Kaspars, Salome Kendija un Dženete Onjanakeja – dzimuši Latvijā un runā latviski.  Jelgavnieku Gitas Latvietes un Alekseja Gavriša rokās 18.februāra vakarā iegūla mīļa meitiņa, kas vecākiem jau ir otrā. Mazā princesīte pasaulē nāca 3350 gramu smaga un 53 centimetru gara. Par viņu priecājas un auklēt prasa divgadīgā māsiņa Eleonora. Pasterītei vārdiņu domāt uzticēts omītei. 18.februārī par sava pirmā bērniņa vecākiem kļuva jelgavnieki Agrita Bērzkalne un Aleksandrs Solovejs. 3900 gramu smagais un 56 centimetrus garais puisēns piedzima ceturtdienas rītā, un viņš ģimenē būs Aleksandrs juniors.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas