Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Importa» vārdiem saka – nē 1

No 23. līdz 28.jūnijam Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 19 bērniņu. Visraženākā diena bija 28.jūnijs, kad piedzima astoņi mazuļi.

Talsenieki Liene Juhņēviča un Vitālijs Paramonovs 27.jūnijā pulksten 4.40 pasaulē ierodamies sagaidīja savu pirmdzimto meitiņu Katrīnu. Mazā piedzima 3450 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Abi vecāki iepazinās Jelgavā, kur Vitālijs dzīvoja, bet Liene studēja. Par savām mājām jaunā ģimene tomēr izvēlējusies Talsus, un Liene arī studijām LLU uz kādu brīdi pielikusi punktu.Jelgavnieku Initas un Anša Ķemleru brīnumiņš par savu dzimšanas laiku izraudzījās nakti uz 28.jūniju. Mazais Jēkabs ar interesanto frizūru pasaulē nāca vesels un apaļš, sverot 3700 gramu un esot 53 centimetru garš. Ģimenes ligzdiņā mitinās vēl viena atvasīte – trīsarpus gadu vecā meitiņa Laura. Inita ir ļoti apmierināta ar nodaļas personāla darbu – rūpēm, iejūtību un atbalstu. Par jauka puisēna vecākiem otrdienas rītā kļuva Žanete Valentina un Sergejs Dudašs no Līvbērzes pagasta. 29.jūnijā pulksten 9.12 viņu mazais lolojums pasaulē nāca 3300 gramu smags un 52 centimetrus garš. Par vārdu savam pirmajam bērniņam vecāki vēl nav vienojušies – mammai iepaticies Dominiks, bet tētim padomā ir citi varianti. Mazais baušķenieks Oskars turpmāk savu dzimšanas dienu svinēs nākamajā dienā aiz sešgadīgā brāļa Dāvida dzimšanas dienas – 28.jūnijā. Ilzes un Vitālija Djačuku otrais mantinieks pasaulē nāca īsi pēc pulksten sešiem vakarā 3850 gramu smags un 52 centimetrus garš. Ilze atzīst, ka mazulis ir ļoti līdzīgs tētim, savukārt vecākais dēls piedzimstot bijis mammas kopija. Jelgavnieku Jekaterinas un Maksima Čertovu meitiņa vecāku rokās pirmoreiz iegūla 28.jūnija rītā. Pulksten 11.08 viņa piedzima trīsarpus kilogramu smaga un 51 centimetru gara. Mazajai dots vienkāršs un tradicionāls vārds – Tamāra –, jo māmiņa esot nogurusi no tik populārajiem «importa» vārdiem. Ja jums saglabājušās zīdaiņu drēbītes un citi bērnu piederumi labā stāvoklī – ratiņi, autosēdeklīši, pudelītes un citas lietas –, tās lieti noderēs trūcīgākām māmiņām, kuras pasaulē laidušas mazuļus. Tīras un labas lietas varat piedāvāt Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skepse

Vārds Tamāra gan vairāk vēsturiski saistās ar valdnieci Tamāru, Šota Rustaveli līdzgaitnieci...tas gan bija vēl pirms Kijevas Krievzemes un par tautu pie Baltijas jūras, vēsture vēl gadsimtus klusēs. Lai aug mazā Tamāra tik pat liela visā,kā cariene Tamāra!

pirms 9 gadiem, 2010.07.03 12:58

Stārķa ziņas