Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izpalīdz draudzenes

No 14. līdz 19.janvārim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 13 mazuļu – septiņi puikas un sešas meitenītes.

Ingas Rūdes un Andreja Kostjuka mantinieks pasaulē nāca apaļus četrus kilogramus smags un 59 centimetrus garš. Mazais Markuss piedzima 19.janvārī pulksten 19.35. Brālīti mājās gaida sešgadīgā māsiņa Elīna. Par vārda izvēli pastarītim māmiņa saka: «Tas atrada mūs. Gāju pa ielu, un pretī brauca ratiņi ar numura zīmi «Markuss». Man šis vārds tā iepatikās, ka divu domu nebija – savam dēlam es arī tādu gribu.» Dzemdībās klāt bija un lielu atbalstu Ingai sniedza viņas sirdsdraudzene Gunita. 17.janvāra rītā Ilzes un Aivara Launagu rokās iegūla viņu pirmdzimtā meitiņa Ešlija. Mazā pasaulē ieradās pulksten pusvienpadsmitos no rīta 50 centimetru gara un 2900 gramu smaga. Vārda ideju ģimenei pasviedusi Ilzes draudzene, kura savulaik tā gribējusi saukt savu meitu. Ešlijas šūpulis tiks kārts Lielplatonē. Mazā Aksinja par savu dzimšanas dienu izraudzījās 19.janvāri, kad pulksten puspiecos pēcpusdienā nāca pasaulē 3500 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Vecākiem Gaļinai un Aleksandram Sokoloviem šis ir otrs bērniņš, mājās vēl aug deviņgadīgais dēls Marks. Gaļina stāsta, ka Aksinja ir sens krievu vārds un viņai tas iepaticies no kādas filmas, kur tā saukuši galveno varoni. Ģimene dzīvo Kalnciemā.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas