Jelgavā piedzimis vēl viens dvīņu pāris 4

Septembris bijis bērniem bagātākais mēnesis šogad – Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 90 mazuļu. Oktobra pirmajās piecās dienās pasaules gaismu ieraudzījuši 13 bērniņu.

Elīna Kārkliņa un Dzintars Reismanis 2. oktobrī sagaidīja pasaulē nākam meitiņu Kristu. Mazā piedzima pulksten desmitos vakarā 49 centimetrus gara un 2800 gramu smaga. Jelgavnieku ģimenei mazulīte ir pirmā atvasīte.Baibas Vītolas un Arta Ozola meitiņa Kristīne par savu dzimšanas dienu izraudzījās 3. oktobri, kad pulksten 9.10 nāca pasaulē 3700 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Meitenītei izvēlēts Baibas mīļotās vecākās māsas vārds. Mazulīti mājās gaida brālītis Eduards un četrus gadus vecāka māsiņa Eva. Kristīnes mājas būs Jelgavā.3. oktobri par savu dzimšanas dienu izraudzījās Kristīnes Kronbergas un Ilmāra Zaikovska prieks un acuraugs. Puisītis pasaulē nāca 3. oktobra rītā 3300 gramu smags un 52 centimetrus garš. Dēliņa vārds būs Enriko, ko vecāki izraudzījušies īsi pirms bērniņa dzimšanas. Brālītim mājās ir divas māsas – astoņus gadus vecākā Brigita un divgadīgā Renāte. Sandras Alksnītes un Kristapa Purviņa mazais brīnums sagaidīts 3. oktobrī. Viņu meitiņa Endija piedzimstot svēra 3900 gramu un bija 54 centimetrus gara. Ģimene ir no Rundāles pagasta, un vecāku paspārnē aug vēl viena atvasīte – piecgadīgais Rihards. Antas Klēģeres un Valda Grigena rokās 1. oktobrī iegūla viņu pirmdzimtā meitiņa Rūta. Mazā piedzima 55 centimetrus gara un 3450 gramu smaga. Vecāki ilgi sprieduši, kā atvasīti saukt – Rūta vai Dārta –, bet vienojušies par pirmo variantu. Ģimene mājo Zaļenieku pagastā.Uzreiz pie diviem dēliņiem 3. oktobrī tika jelgavnieki Inese un Sergejs Gerasimčiki. Brālīši pēc pulksten deviņiem vakarā ar piecu minūšu starpību pasaulē nākuši stipri un veseli. Vecākais – Markus – piedzima 3550 gramu smags, bet Edmunds – par 200 gramiem vieglāks. Dvīnīšu garums gan bijis vienāds – 52 centimetri. Ģimenes vecākais lolojums arī ir puika – Aigars, kurš dzimis pirms sešiem gadiem. Turklāt vecāki un visi trīs puikas pasaulē nākuši vienā mēnesī – oktobrī – un pēc horoskopa ir Svari. Dvīnīšiem šūpulis tiks kārts Jelgavā. Par vecākiem 5. oktobrī pulksten 9.02 kļuva jelgavnieki Dace un Juris Lāči. Viņu pirmdzimtais puika piedzimis nedaudz virs trim kilogramiem un 55 centimetrus garš. Zēnam dots vārds Ēriks. Vecāki smej, ka Lācim nekāds «importa» vārds nemaz nepiestāvētu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Doma

Interesanti , ka no 7 pāriem tikai divi ir precējušies
Izskatās , ka precēties pavisam nav modē!

pirms 9 gadiem, 2011.10.17 00:18

o

Prieks par JUms! 06.10.2011. 09:51:47
Jūs arī to pašu pamanījāt? No septiņiem pāriem tikai diviem ir uzvārds, kas norāda - jā, esam solījušies viens otram...

pirms 9 gadiem, 2011.10.11 23:10

Es

āāāāāāāā, es nevaru beigt priecāties, lai gan nepazīstu šos cilvēkus, bet Lāču ģimenīte izskatās tik forša! Un mazie dvīņu puikas vispār satriecoši! Veselību un laimi visiem! :))

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 11:47

Prieks par JUms!

Prieks par visiem mazuļiem un vecākiem, tikai pārsteigums, ka prakstiski visiem pāriem katram savs uzvārds ģimenē- vai nu nav precējušies, vai sieva nepieņēma vīra uzvārdu. Tas jau LV bieži notiek, bet tomēr norāda, ka ģimenes vairs nav tik saliedētas kā kādreiz- katram savs uzvārds, maks, draugu loks, itereses.. Jo neviena no šīm personām nav slavenība, kas nevēlās mainīt skatuvisko vārdu. Kādreiz sievas pat šausmīgus uzvārdus pieņema ejot pie vīra, tagad pat normālus nepieņem.

Lai mazajiem veselība un laimīte!

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 09:51

Stārķa ziņas