Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ketija gaida Keriju

Jūnijā Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 76 jaundzimušie, bet no 1. līdz 5.jūlijam piedzimuši 15 mazuļi – septiņas meitenītes un astoņi puisēni.

Līvbērzes iedzīvotāji Jeļena Ķezbere un Aivars Mačuļskis 4.jūlijā pulksten 8.45 kļuva par sava pirmdzimtā dēliņa Artūra vecākiem. 3400 gramu smagais un 50 centimetru garais puisēns pie sava vārdiņa ticis, pateicoties tēta izvēlei. Karstais laiks mazulim par ļaunu nenāk – viņš māmiņas rokās jūtas apmierināts un laimīgs. Zaļenieku iedzīvotāji Iļjana un Arnis Reinfeldi 4. jūlija rītā tika pie savas piektās atvasītes – 2900 gramu smaga un 50 centimetru gara dēliņa. Mazulis piedzimis mēnesi agrāk, nekā paredzēts, un Iļjana smej, iespējams, viņam mammas puncī palicis par karstu. Mazajam dots vārds Emīls, un ģimenē viņš ir otrs puika aiz Kristiāna Aleksandra, viņam ir arī trīs vecākas māsas – Anna, Santa un Jolanta. Reinfeldu ģimenē ir sava kārtība – meitām vārdus domājot tētis, bet dēliem – mamma. Pie mazas, mīļas meitiņas svētdienas rītā tika līvbērzniece Inita Bauska un Tomass Šteinerts no Nākotnes ciemata. 55 centimetrus garā un 3600 gramu smagā jaunkundze, kura ar saviem vecākiem dzīvos Glūdas pagastā, nosaukta par Ketiju. Inita stāsta, ka vārdu meitiņai izdomājusi, kad vēl bijusi maza meitene. Tas darīts kopā ar māsīcu Sandru, kura arī gaida meitiņu un nolēmusi viņu nosaukt savā bērnības sapņa vārdā – Kerija.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas