Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākotnē uz Norvēģiju 5

No 5. līdz 10.novembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 12 mazuļu – deviņi puikas un trīs meitenītes.

Par mīļa puisēna vecākiem 8.novembrī kļuva jelgavniece Olga Aļeksejeva un viņas draugs no Nepālas Madans Krišna Adhikari. Mazulis pasaulē nāca pulksten 17.45 apaļus trīs kilogramus smags un 51 centimetru garš. Zēnam dots nepāliešu vārds Rošans. Kad Kristīne pēc pusgada augstskolā iegūs maģistrantes grādu, kopā ar mazuli pārcelsies pie viņa tēta uz Norvēģiju. Madans ar lepnumu stāsta, ka dēla vārds tulkojumā nozīmējot ģimenes gaismas nesējs.Olaines iedzīvotāji Olga un Andrejs Tihiji 9.novembrī sagaidīja pasaulē nākam savu meitiņu Katarinu. Mazulīte piedzima īsi pēc pulksten septiņiem vakarā 4600 gramu smaga un 58 centimetrus gara. Vārdu mazulītei Olga izvēlējusies, konsultējoties ar savu vecāko meitu Sofiju. Tētim atlicis vien piekrist dāmu izvēlei. Mazais Artjoms par savu dzimšanas dienu izraudzījās Mārtiņdienas rītu – 10.novembri. Viņš saviem vecākiem Lilijai un Jurijam Strogonoviem ir otrs mantinieks, kurš savā dzimšanas dienā svēra 3750 gramu un bija 54 centimetrus garš. Vecākajam dēlam pirms četriem gadiem dots vārds Maksims, un viņš ļoti priecājas par mazo brālīti. Bauskas iedzīvotāji Jolanta un Artūrs Ancāni 9.novembra rītā Jelgavā beidzot sagaidīja savu ilgi cerēto dēlu Emīlu. Trīs iepriekšējie bērni – meitas Sabīne, Samanta un Daniela – dzimuši Bauskā, bet Jelgava vecākiem beidzot «atnesusi» dēlu. Emīls piedzima īsi pirms pulksten vienpadsmitiem vakarā 2830 gramu smags un 48 centimetrus garš. Pie sava pirmdzimtā lolojuma naktī uz 10.novembri tika Kristīne Mangina un Aleksandrs Makarovs no Rundāles novada Svitenes. Viņu meitiņa Katrīna pasaulē nāca 3300 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Mazulītes svētku mēnesis būs novembris, jo vārdadiena viņai būs 25. novembrī. Tomēr māmiņa ļoti vēlējusies meitai tieši Katrīnas vārdu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

...

kristine un olga ir viens un tas pats cilveks:D
vienkarsi sajaukusi ir

pirms 8 gadiem, 2011.07.09 14:06

Rakstā ir kļuda, Kristīne ir tā pati Olga, kura jūnija iegus maģistra grādu.

pirms 9 gadiem, 2011.01.02 17:59

zina

Kristine , iespejams, ir aukle, kura dosies Olgai lidzi!!!!
Lai vai kaa, veseliibu un laimi mazajam mazulim, kura, smuks tetis.

pirms 9 gadiem, 2010.12.25 01:03

kima

Nesaprotu, kāpēc Olgai un Madanam vajag gaidīt līdz kaut kāda KRISTĪNE iegūs maģistra grādu un tad varēs doties uz Norvēģiju???:)

pirms 9 gadiem, 2010.11.18 09:23

Stārķa ziņas