Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie māmiņas vienmēr silti

Bargajās ziemas dienās – no 22. līdz 26.janvārim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 12 mazuļi – pieci zēni un septiņas meitenītes.

Jelgavnieku Anastasijas Mališevas un Sergeja Borzova ģimenes pieaugums sagaidīts 25.janvāra pēcpusdienā. 3650 gramu smagais un 53 centimetrus garais dēliņš ģimenē ir pirmais mantinieks. Savu atvasīti vaigā vēl nav redzējis tētis, kurš patlaban iztiku ģimenei pelna Vācijā, bet tuvākajās dienās solījis apciemot savus mīļos. Mazajam puisēnam dots tēta izraudzīts vārds Artjoms.Bauskas iedzīvotāji Sarmīte Jesūne un Mihails Nosovs 26.janvārī Jelgavas slimnīcā sagaidījuši pasaulē nākam dēliņu Armandu. Puisēns dzima pusvienpadsmitos no rīta trīs kilogramus smags un 50 centimetru garš. Zēns ir pirmais bērniņš ģimenē.Par brīnišķīga puisēna vecākiem 21.janvārī kļuva Marina Kuzmečova un Staņislavs Seņko. Viņu 3900 gramu smagajam un 56 centimetrus garajam dēliņam dots vārds Kirils. Puisēns ģimenē ir pirmais mantinieks, kurš jau trešdien no slimnīcas devās uz mājām Jelgavā.Mazā jelgavniece Amanda par savu dzimšanas dienu izraudzījusies 25.janvāri, kad pulksten 10.05 pasaulē nāca 3300 gramu smaga un 50 centimetrus gara. Jekaterinas Šmales un Artūra Smiltnieka pirmdzimtais bērniņš dzimis ģimenes dzemdībās – ātri un bez sarežģījumiem.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas