Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmssvētku laika bērniņi

No 16. līdz 21.decembrim Jelgavas pilsētas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši pieci puikas un 11 meitenītes – divas tikušas pie vārda Marta.

Antoņinas Rukmanes un Aleksandra Vitruna ģimenes pieaugums sagaidīts 21.decembrī. Pirmssvētku brīnums ir jauka meitiņa, kura piedzima 53 centimetrus gara un 3900 gramu smaga. Mazulīti sauks Zlata, bet mājās viņu ar nepacietību gaida deviņus gadus vecāks brālis Ņikita. Ģimene mājo Jaunsvirlaukas pagastā.Jelgavnieku Karīnas un Jāņa Stundiņu otrais mantinieks – dēls – par savu dzimšanas dienu izraudzījās 18.decembri, kad pulksten 11.27 nāca pasaulē 3400 gramu smags un 52 centimetrus garš. Jau vakar mazais Ralfiņš kopā ar vecākiem no slimnīcas devās uz savām mājām Jelgavā, kur viņu ar nepacietību gaida trīsgadīgā māsiņa Patrīcija un pārsteigums zem svētku eglītes. Bauskas novada Īslīces iedzīvotāji Kitija un Jānis Gedertsoni 20.decembrī Jelgavas slimnīcā sagaidīja pasaulē nākam savu pirmdzimto meitiņu Martu. Mazulītes laimīgā stunda situsi pulksten 14.40, kad viņa piedzima 3200 gramu smaga un 55 centimetrus gara. Jau Ziemassvētkos Marta būs mājās kopā ar saviem mīļajiem. Mazā Gabriela par savu dzimšanas dienu izraudzījās 21.decembri, kad pēc pulksten pusdeviņiem rītā nāca pasaulē 3400 gramu smaga un 52 centimetrus gara. Viņa vecākiem Ievai Krastiņai un Edgaram Kalniņam ir otrs bērniņš – mājās aug gadu un septiņus mēnešus vecāks dēls Agris. Ģimene dzīvo Iecavas pusē.21.decembrī ik gadu dzimšanas dienu svinēs Jeļenas un Raita Paulu jaunākā meitiņa Marta Anna. Šo otrdien viņa nāca pasaulē 3900 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Par māsiņu īpaši liels prieks ir viņas māsai Anastasijai, kura šogad nosvinējusi sesto dzimšanas dienu.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas