Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reizē ar pirmo sniegu

Novembrī Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 75 jaundzimušie. Bērniem bagātākā diena bijusi 24. novembris, kad Dzemdību nodaļā sagaidīti seši mazuļi

Tatjanas un Artūra Ļebedevu ģimenes pieaugums sagaidīts 30.novembrī pulksten 8.55. Brašo puisēnu sauks Ivans – viņš piedzima 51 centimetru garš un 3600 gramu smags. Ģimenē aug vēl viena atvasīte – māsiņa Jeļizaveta. Abiem bērniem vārdus izvēlējies tētis, un ģimene mājo Jelgavā.Rīdzinieki Inese un Andžejs Mekši 29.novembrī pulksten 3.55 Jelgavas slimnīcā sagaidīja savu piekto atvasīti – 4640 gramu smago un 54 centimetrus garo dēliņu Gregoru Tomu. Inese stāsta, ka visi iepriekšējie bērni dzimuši «stradiņu» slimnīcā, taču tagad tas esot «dārgs prieks», bet uz Rīgas Dzemdību namu māmiņa nevēlējusies braukt. Ar Jelgavas izvēli Inese ir ļoti apmierināta – viņu priecē skaistā nodaļa un jaukais personāls. Par ģimenes pieaugumu liels prieks trim lielajiem brāļiem – Edvardam, Bernardam un Dominikam Franciskam –, kā arī divus gadus jaunajai māsiņai Viktorijai Annai. Visiem bērniem vecāki devuši katoļu vārdus. Mazā jelgavniece Eva par savu dzimšanas dienu izraudzījās 30.novembri, kad pulksten 18.20 iegūla vecāku Lienes un Vladislava Vesperu rokās. Meitenīte pasaulē nāca ģimenes dzemdībās 3500 gramu smaga un 53 centimetrus gara. Ģimenes ligzdiņā mājo vēl viena atvasīte – piecus gadus vecais Krišjānis. Domājot meitai vārdu, vecākiem nācās izvēlēties starp Evu, Madaru un Lauru. Mazo Evu dzemdībās pieņēma daktere Larisa Šušpanova, un par atbalstu vecāki viņai teic siltu paldies.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas