Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts svētkos – divi mazuļi

No 11. līdz 18.novembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nāca 20 mazuļu – desmit meitiņas un tikpat puiku. 18.novembrī dienasgaismu ieraudzīja viens puisēns un viena meitenīte.

Sesavnieku Viktorijas Dobilas un Kristapa Ādamsona ģimenes pieaugums sagaidīts 13.novembrī pulksten pustrijos pēcpusdienā. Vecāku pirmdzimtā meitiņa Nikola pasaulē nāca 51 centimetru gara un 3200 gramu smaga. Svētku salūtu māmiņai šogad nācās noraudzīties pa slimnīcas logu – tas bijis iespaidīgs.Turpmāk ik gadu reizē ar Latvijas dzimšanas dienu savus svētkus svinēs arī mazā Viktorija – Solveigas Veisberģes un Jāņa Krūkļa meitiņa. Mazulīte piedzima 18.novembrī pulksten 5.17, sverot 2420 gramu un esot 48 centimetrus gara. Māmiņa stāsta, ka «pēc plāna» mazajai vajadzējis piedzimt nedaudz vēlāk, bet viņa izvēlējusies tieši 18.novembri. Ģimenē aug arī dēliņš – gadu un divus mēnešus vecais Kristiāns. Ģimene dzīvo Jelgavā.Pie savas trešās atvasītes 16.novembrī tika Elejas iedzīvotāji Oļesja Čuiko un Deniss Šumcovs. Beidzot ģimenē sagaidīts dēls! Puisēns piedzima 2750 gramu smags un 48 centimetrus garš. Mājās brāli gaida divas māsiņas – Melisa un Amanda. Puikam vārdu domāšot tētis. Lindas un Dmitrija Feldmaņu rokās 16.novembrī iegūla mīļa meitiņa. Pašā dienas viducī viņu mazā Marta ģimenes dzemdībās pasaulē nāca 3180 gramu smaga un 52 centimetrus gara un ir vecāku pirmais lolojums. Ģimene dzīvo Lielplatonē.19.novembrī pulksten 6.53 par jaukas meitiņas vecākiem kļuva jelgavnieki Ligita un Igors Lamahi. Meitenīte piedzima trīsarpus kilogramu smaga un 53 centimetrus gara un vecākiem ir pirmā atvasīte.  Vārdiņš izdomāts jau laikus – meitu saukšot Elizabete. Turklāt mazulītes dzimšanas un vārda diena iekritušas 19.novembrī.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas