Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vanesa, Ņikita, Roberts un Darja

No 5. līdz 12.oktobrim Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 16 mazuļu – septiņi puikas un deviņas meitenītes, kuru vidū ir arī dvīņu māsiņas.

Sesavnieces Madaras Tabakas meitiņa Vanesa piedzima zīmīgajā 10.10.10. datumā pulksten 13.05 53 centimetrus gara un 3500 gramu smaga. Madara pati augusi astoņu bērnu ģimenē, bet sev gribētu vien pāris mantinieku. Mazā Vanesa pie sava vārda tikusi, pateicoties mammas labai draudzenei Beļģijā, kurai arī ir tāds pats vārds.Par mīļa puisēna māmiņu kļuva Veronika Beļkova no Vircavas pagasta. Sestdien sešos no rīta Ņikita pasaulē nāca 55 centimetrus garš un 4080 gramu smags. Mazais puisēns augs kopā ar māmiņu un piecus gadus vecāko māsu Andu. Māsiņai ir īpašs prieks par brāli, viņai arī tika tas gods izvēlēties vārdu.Bauskas iedzīvotāji Laila Žuhovska un Ingus Eglītis pie ceturtās atvasītes tika 9.septembrī, kad pulksten 19.40 Jelgavā pasaulē nāca viņu mazais Roberts. Dēliņš piedzima 3800 gramu smags un 55 centimetrus garš. Mājās ģimeni kuplina meitas Elīna un Laura, kā arī brālis Elvis. Pastarītim vārds ticis par godu viņa vecvectēvam. 11.oktobri par savu dzimšanas dienu izraudzījās mazā Darja – kalnciemnieku Jeļenas un Edvīna Švalbju meitiņa. Mazulīte piedzima pulksten 9.27, sverot 3980 gramu un esot 52 centimetrus gara. Māmiņa stāsta, ka jau pirms pieciem gadiem pirmo meitu gribējusi saukt par Darju, tomēr viņa kļuvusi par Viktoriju, tāpēc tagad iecerētais vārdiņš ticis jaunākajai atvasītei.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas