Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vectēvam Ērikam par godu

Oktobrī Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši 70 bērniņu. Novembra pirmajās divās dienās viņu skaitu papildināja vēl seši jaundzimušie.

Nadežda un Aigars Kravali 1. novembrī pulksten pusvienos dienā sagaidīja pasaulē nākam savu Alisi. Meitenīte piedzima 48 centimetrus gara un 2780 gramu smaga. Alisei ir desmit gadu vecāks brālis Aivis. Ģimene dzīvo Iecavā.Bauskas novada Brunavas pagasta iedzīvotāji Sandra Brence un Romualds Uļensks pie mīļas meitiņas tika 1. novembra vakarā. Adriana piedzima nedaudz pirms paredzētā laika, tādēļ vēl ir pavisam maziņa – 2220 gramu smaga un 46 centimetrus gara. Mazulītei ir piecas māsas – Eva, Linda, Sindija, Dina, Everita un viens brālis – Rainers Markus. Mazā jelgavniece Līga par savu dzimšanas dienu izraudzījās 30. oktobri, kad pulksten 12.15 nāca pasaulē 53 centimetrus gara un 3480 gramu smaga. Mazā piedzima, vecākiem Inesei Vīns un Igoram Šileiko esot līdzās viens otram. Ģimenē aug arī brālītis Adrians, kurš ir sešus gadus vecāks par mazo māsu. Inese stāsta, ka vārdam Līga esot spēcīga enerģija, jo tas godājams vasaras saulgriežos, tāpēc arī tāda izvēle.  Ineses Ābeles un Andža Baumaņa rokās 30. oktobra vakarā iegūla viņu pirmdzimtā meitiņa Līva. Mazulīte pasaulē nāca pulksten 13.45, sverot 2750 gramu un esot 48 centimetrus gara. Kopā ar mammu un tēti Līva dzīvos Jelgavā. Jelgavnieku Olgas Kapustinas un Igora Nazarenko ģimenes ligzdiņai 30. oktobrī piepulcējās vēl viena atvasīte – 48 centimetrus gara un 2750 gramu smaga meitiņa Veronika. Vārds mazajai pieskaņots trīs gadus vecākās māsiņas Viktorijas vārdam. 2. novembrī pulksten 15.45 par mīļa puisēna vecākiem kļuva Glūdas pagasta iedzīvotāji Renāte Gorbačovska un Jānis Birzītis. Viņu dēliņš Markus pasaulē nāca 3700 gramu smags un 55 centimetrus garš. Mazās Lindas dzimšanas diena lielā mērā saistīta ar skaitli viens, jo meitenīte dzimusi vienpadsmitā mēneša pirmās nedēļas pirmajā datumā, kas iekritis pirmdienā, pulksten 11.15. Līgas un Viktoru Sorokinu atvasīte pasaulē nāca 3300 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Tētis Lindiņu vaigā vēl nav redzējis, jo devies jūrā strādāt, bet piecgadīgā Amanda par māsiņu mammai pateikusi lielu paldies, aizkustinoši stāsta Līga. Elejnieku Santas Jekimovas un Viestura Keidāna meitiņa par savu dzimšanas dienu izvēlējās 29. oktobri. Mazā Samanta piedzima pulksten pusčetros pēcpusdienā 3900 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Vecākiem meitiņa ir pirmais mazulis. Pie braša puikas 29. oktobrī tika jelgavnieki Madara Leijere un Jurģis Stankus. Zēns pasaulē nāca ģimenes dzemdībās 3800 gramu smags un 54 centimetrus garš. Madaras un Jurģa dēls ticis pie vārda Ēriks, turklāt jaunās māmiņas opis, kuru Madara ļoti mīlējusi, arī bijis Ēriks. Puisēns vecākiem ir pirmdzimtais bērniņš.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas