Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zivju zīmē dzimušie

Gada īsākais mēnesis februāris bijis gana ražīgs Jelgavas slimnīcas Dzemdību nodaļai, jo pasaulē nākam sagaidīti 75 bērniņi, kas ir par vienu vairāk nekā janvārī. No 1. līdz 3. martam piedzimuši jau seši mazuļi.

Jelgavnieku Kristīnas Kotkovas un Vladimira Spitāna meitiņa Anastasija par savu dzimšanas dienu izraudzījās 27. februāri. Pulksten 11. 50 mazulīte nāca pasaulē trīs kilogramus smaga un 52 centimetrus gara. Viņa ir vecāku pirmais lolojums. Ģimenes dzemdībās pasaulē ieradās jelgavnieku Ludmilas Dubeņeckas un Staņislava Bondarenko pirmdzimtais puisēns Jevgēnijs. 25. februārī pulksten trijos pēcpusdienā zēns nāca pasaulē 54 centimetrus garš un 4230 gramu smags. Dēlam vārdu izvēlējies tētis, un māmiņa tam labprāt piekritusi. Mazais Staņislavs par savu dzimšanas dienu izraudzījās 1. martu. Ar mammu Aļonu Gelbu un tēti Aigaru Šabli puisēns dzīvos Līvbērzes pagastā. Staņislavs piedzima 3900 gramu smags un 53 centimetrus garš, bet vārdiņu dēlam izraudzījusies mamma, kurai tas iepaticies, vēl esot sestajā grūtniecības mēnesī. Mazais Lauris ir Bauskas novada Vecumnieku iedzīvotāju Zanes Tralles un Aleksandra Šmoļa pirmdzimtais dēliņš. 3450 gramu smagais puisēns pasaulē nāca naktī uz svētdienu. Vārdu  viņam izraudzījusies mamma. Janas Matesovičas un Eduarda Dolgušina rokās 2. marta vakarā iegūla meitiņa, kurai dots vārds Karīna. 3300 gramu smagā un 51 centimetru garā mazulīte būs jauka māsiņa un vēlāk arī rotaļubiedre četrgadīgajam Kirilam, kurš ar nepacietību mazo māsu gaida mājās. Ģimene dzīvo Jelgavā.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas