Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zvaigznes dienā – pieci mazuļi

2010.gada pirmajās sešās dienās Jelgavas slimnīcā pasaulē nāca 15 bērniņu, no kuriem pieci piedzimuši 6.janvārī – Zvaigznes dienā.

6.janvārī Saldus novada Nīgrandes iedzīvotāji Agnese Mūrniece un Zigmārs Gulbins Jelgavā sagaidīja savu otro meitiņu – Artu. Pulksten 16.37 mazulīte pasaulē nāca 3600 gramu smaga un 51 centimetru gara. Ģimenē ir vēl gadu un deviņus mēnešus vecā Anete. Jaunākās meitiņas vārdu izvēlējies tētis. Bauskas novada Vecumnieku iedzīvotāji Laura Gāzēja un Oļegs Matuzevičs sniegotajā 7.janvāra dienā pulksten 13 Jelgavas slimnīcā sagaidīja savu pirmdzimto – 3500 gramu smago un 52 centimetrus garo meitiņu. Mazulītei dots skaistais Melānijas vārds.Mazais Edgars par savu dzimšanas dienu izraudzījās 6.janvāri – Zvaigznes dienu. Puisēns gan pasaulē nāca naktī pulksten 3.53 – 2400 gramu smags un 47 centimetrus garš. Vārdiņu dēlam jelgavnieki Dace Liepa un Edijs Graudužis izvēlējušies par godu Daces vectēvam. Pie meitiņas 6.janvāra agrā rītā tika jelgavnieki Anda Vazdiķe un Vladislavs Lavrovs. Īsi pirms pulksten septiņiem mazā jaunkundzīte piedzima 3390 gramu smaga un 54 centimetrus gara. Par meitas vārdu vecāku domas dalās, tāpēc visi varianti esot jāpārskata vēlreiz. Jelgavnieku Saivas Mockus un Arta Kārkliņa rokās 5.janvāra vakarā iegūla viņu dēliņš Daniels. Puisēns piedzima teju četrus kilogramus smags un 55 centimetrus garš. Nedaudz paaugoties, viņam noteikti nebūs garlaicīgi, jo lielisks rotaļu biedrs solās būt brālis Roberts, kurš ir tikai gadu vecāks par Danielu. Četrgadīgajam Aleksim par jauku māsiņu parūpējās vecāki Oksana un Francis Prokopoviči. Meitenīte pasaulē nāca 6.janvārī pulksten sešos no rīta 2900 gramu smaga un 49 centimetrus gara. Par vārdiņu mazulītei vecāki vēl nav vienojušies. Ģimene dzīvo Glūdas pagastā. Šoreiz tētis dzemdībās nav varējis piedalīties, jo palicis mājās ar dēlu.

Pievieno komentāru

Stārķa ziņas