Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

17.oktobrī – seminārs par pārvaldīšanas līgumu slēgšanu

17.oktobrī pulksten 18 SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) māju vecākos un dzīvokļu īpašniekus, kuri vēl nav pārslēguši pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumu atbilstoši likuma normām, aicina uz semināru. Galvenais jautājums – pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumu slēgšana.

Šādus seminārus NĪP regulāri rīkoja jau pagājušajā gadā, lai tās pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem un viņu pilnvarotajām personām skaidrotu jaunā pārvaldīšanas pilnvarojuma līguma noteikumus. Kaut arī līgumu pārslēgšanas termiņš atbilstoši Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumam bija noteikts līdz 2012.gada 1.janvārim, vēl aizvien virkne NĪP apsaimniekoto māju dzīvokļu īpašnieki to nav izdarījuši. Taču viņiem ir jāpilda likuma prasības un jāpārslēdz pārvaldīšanas līgums atbilstoši likuma normām, atgādina NĪP. Pārvalde ir izstrādājusi dzīvojamās mājas pārvaldīšanas pilnvarojuma līguma projektu, kas ir saskaņots ar Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma noteikumiem. Dzīvokļu īpašnieki, kas vēl nav pārslēguši pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumu, seminārā varēs uzzināt jaunā pārvaldīšanas pilnvarojuma līguma noteikumus, kā arī gūt atbildes uz saviem jautājumiem.Seminārs notiks NĪP Konferenču zālē (Pulkveža Brieža ielā 26, 2.stāvā). Dalībnieki aicināti tam pieteikties iepriekš pa tālruni 63023398.Ar pilnvarojuma līguma projektu pirms semināra iespējams iepazīties NĪP informatīvajā sistēmā. To var izdarīt tikai sistēmas reģistrētie lietotāji.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas