Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

36 Jelgavas skolēni saņem "PET Baltija" naudas balvu 2

AS "PET Baltija" 14. janvārī 36 pilsētas vidusskolēniem, kuru vidējais vērtējums ķīmijā, bioloģijā un fizikā aizvadītajā semestrī bija deviņas vai desmit balles, pasniedza vienreizēju naudas balvu – 50 eiro, informē  Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Balvu saņēma arī Jelgavas 4. vidusskolas 12. klases skolniece Marta Kozļenoka – viņai vienīgajai visos priekšmetos vidējais vērtējums ir 10 balles, un šo balvu viņa ieguva jau trešo gadu. "Visi desmitnieki – tā ir pirmoreiz! Galvenais ir izvērtēt prioritātes, mācēt saplānot laiku un darīt, tad viss izdodas. Savu nākotni domāju saistīt ar kultūru, taču arī eksaktajos mācību priekšmetos gūtās zināšanas noderēs," atzīst Marta, norādot, ka visus vidusskolas gadus viņu motivējusi arī naudas balva.  

Pirmo reizi naudas balvu saņēma Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11. klases audzēknis Edijs Kristaps, kura zināšanas fizikā aizvadītajā semestrī novērtētas ar 10 ballēm, bet bioloģijā un ķīmijā – 9 ballēm. "Galvenā panākumu atslēgta ir matemātika. Ja padodas tā, tad arī fizika, ķīmija un bioloģija nesagādā problēmas. Tāpat būtiska nozīme ir pedagogiem, kuri spēj izskaidrot tā, lai tu ne tikai zinātu, bet arī saprastu," spriež jaunietis.  

AS "PET Baltija" valdes priekšsēdētājs Kaspars Fogelmanis atzina, ka tieši attīstītā uzņēmējdarbības vide pilsētā un atbalsts uzņēmējiem rosina sniegt savu ieguldījumu. "Esam gandarīti, ka reizi gadā varam atbalstīt Jelgavas jauniešus," tā K.Fogelmanis. 

Vienreizēju naudas balvu "PET Baltija" Jelgavas skolēniem pasniedz kopš 2014. gada ar mērķi veicināt jauniešos interesi par dabas zinātnēm, motivēt uz augstiem sasniegumiem un veiksmīgu mācību priekšmetu apguvi. Līdz šim pasniegtas 164 balvas. Jāpiebilst, ka daļa vidusskolēnu to saņēmuši vairākkārt. 

Apbalvotie skolēni 

Pateicību saņēmušie pedagogi

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Seska Smaka

Brīnos par to ka viens no gnīdelīgākajiem uzņēmumiem maksā tāāādu naudu?Varbūt cer ka skolnieciņi pēc skolas beigšanas ies pie viņiem vergot par grašiem.

pirms mēneša, 2020.01.15 15:28

Vietējās ziņas