Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«ACB» atņem «Igatei» pasūtījumu 12

Rīgas ceļu būvnieks AS «ACB», apstrīdot pašvaldības konkursa rezultātu par divus miljonus vērto rekonstrukciju Lielās ielas posmam, kļuvis par konkursa uzvarētāju, izstumjot vietējo SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», informē Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB).

Pēc tam, kad martā paziņotais konkursa rezultāts apstrīdēts un pretendenti pārskatīti, «ACB» uzvarējusi konkursā par Lielās ielas rekonstrukciju posmā no Dambja līdz Māras ielai un Dobeles šosejas rekonstrukciju posmā no Māras līdz Atmodas ielai. Uzņēmums apņēmies darbus veikt par 1 999 155 latiem (bez PVN), kas ir par aptuveni 10 000 latu dārgāk par «Igates» piedāvāto līgumcenu, bet joprojām - gandrīz divreiz mazāk, nekā pašvaldība rēķinājās agrāk.«Igates» piedāvātā līguma summa bija 1 981 619 lati, savukārt pašvaldība vēlējās, lai piedāvājums iekļautos summā līdz 3 855 225 latiem.Jelgavas domes izpilddirektora vietnieks Vilis Ļevčenoks skaidroja, ka IUB aicināja konkursa rīkotāju pārskatīt konkursa rezultātus, jo «ACB» tos bija apstrīdējis. «Mums nācās izvērtēt visu no jauna, jo bija apstrīdēts apraksts saistībā ar darbu vadītāja pieredzi. Pēc atkārtotas izvērtēšanas sanāca, ka «ACB» ir vienīgais uzņēmums, kas precīzi atbilst nolikuma kritērijiem, un pārējos atmetām,» sacīja Ļevčenoks.SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns komentēja, ka nav apmierināts ar pārskatītajiem konkursa rezultātiem un saglabā uzņēmuma iepriekšējo piedāvājumu. Viņš uzskata, ka apstrīdējums nav pamatots pēc veicamo darbu būtības un šajā konkursā piedalījušies tikai lieli un pieredzējuši uzņēmumi, kuru potenciālu nevar noteikt pāris nolikumā atšķirīgi traktētu vārdu. Uzņēmējs pauda apņēmību vēl pacīnīties arī par šā konkursa pārskatītajiem rezultātiem.«Par IUB lēmumiem publiskajā telpā jau ir daudz aprakstīts, un es nekomentēšu. Taču mēs malā nestāvēsim, un mums ir savas iestrādes šajā ziņā. Arī mēs esam apstrīdējuši un iesūdzējuši virkni lēmumu,» sacīja Peilāns. Viņš secināja, ka diemžēl tas ir garš administratīvs process, kurš nekā neveicina ceļu būvi vai uzņēmējdarbību.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

es

man nepatīk kā ACB remontē! pavērojiet kāda nihilistiska attieksme remontdarbu laikā notiek ar satiksmes organizāciju, tik slikti organizēts vēl nekad nav bijis!! Jelgavā taču remontē jau gadus 8 ielas, bet tik neorganizēts kā šobrīd? pavirši strādā šīs firmas, arī Asphalt Union .... absolūti neorganizēti. Ieteiktu Jelgavas kungiem tam pievērstr nopietnāku uzmanību!! Kad Igate remontēja, man tādu pretenziju nebija, nomainoties firmām izjutu atšķirību...

pirms 11 gadiem, 2009.06.29 10:47

uldis

Neaizmirsisim,kā 2006-2007 gadā leiši taisīja Satiksmes,Traktoristu ielu-nepārtraukti plēsa un laboja,bet pagāšgad "Igate" ātri un labi salaboja Tērvetes ielu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.15 18:05

jelgavnieks

Vai mūsu domei šai sakarā nav nekas sakāms...? Mūsu pašu pilsētnieki nezin kur nopelnīt bet darbi tiek doti firmai kam nav nekāda sakara ar Jelgavu, ja nu vienīgi caurbraucot! Kas te notiek? Vai arī aploksnes turpina klejot arī par domes gaiteņiem? Cita priekšstata nav! Mēs par Jums Kungi vēlējām, bet tagad ir Jūsu kārta padomāt par mums lai mums jelgavniekiem, savā pilsētā nav jācieš bads un varam uzturēt savas ģimenes! Lai pamēģina Igate iespraukties kādos no ACB teritorijā atrastiem objektiem, uzreiz būs zvans no .... mēs to visi saprotam,no kā! Tā ka mīļi gaidīti ACB Jelgavā! Barosim citus ne savējos! Tas jau līdzīgi kā kūdras purvā, BRIGMA ar Brigmani priekšgalā lien virsū Amerikam un jelgavniekiem ņem darbus nost! Pilsētai ir sava teritorija un savs rajons un manuprāt pirmkārt ar nolikumu vajadzētu to sakārtot lai pirmtiesības uz konkursiem būtu pilsētas un rajona uzņēmējiem nevis klejotājiem,kas noņem darbus mums mūsu mājās! Tad jau tiešām varbūt paaicināsim leišus,poļus vai vēl labāk ukraiņus! Katrā ziņā udmurti atradīsies kas vēl lētāk būs ar mieru strādāt! Bet vēl tāda maza nianse, kur ACB ņems smiltis un asfaltbetonu? Vedīs no Rīgas? Tad kāda kvalitāte tam asfaltam būs,līdz tas nonāks lidz Jelgavai! Kā zinu asfaltam ir noteikta temperatūra kādā tas ir klājams! Tad ko, pēc cik gadiem šie posmi būs jāmaina un kas maksās par atkārtotiem darbiem? Turaties Igatnieki, mēs par Jums!

pirms 11 gadiem, 2009.06.09 17:26

Vilces gunīc

Vai Igate naudu turpina aploksnē maksāt?

pirms 11 gadiem, 2009.06.03 00:53

Greex

Posms no Dambja līdz Māras ielai ir diezgan bēdīgā stāvoklī - it īpaši labā josla centra virzienā pirms Dambja ielas krustojuma.

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 13:46

iešukājām

Posmā Dambja-Māras iela manuprāt neko nevajadzēja mainīt, būtu to naudu novirzijuši posmam Atmodas iela-4.līnija, kurš vienkārši ir katostrofāls. He, bet jūs te rejaties par to kura kompānija remontēs normālu ceļu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 12:09

zuze

Es arī piekrītu Arkādija un Lailas viedoklim. IIN gar degunu, un skatās - vai tiešām uz ceļiem parādīsies vīri ACB formastērpos jebšu būs vien mūsu pašu uzņēmumi. Un tad jautājums - Kura partija lobē ACB? :P

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 08:33

Briinumi! Visu laiku Raavins lobeeja tikai Igati. Citiem pat nebija mazakaas iespeejas tikt pie celu darbiem Jelgavaa. Laikam tomeer Raavina ietekme pamatiigi zuud.

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 08:10

Zews

Lai Igate vispirms atbild par jau uzbūvētajām ielām, kvalitātes nekādas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.02 00:53

Ilze

Tā strīdoties paies vēl gads un tad pa Lielo ielu neizbrauksim pat ar zirga pajūgu!

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 22:36

Jaa

Sajos laikos izdzivo tas kam lielaka mute, bet to kurs ka un ko daris nemaz neiterese.

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 21:51

tbzg

Lūdzu sāciet taisīt to ielu un beidziet kašķēties!

pirms 11 gadiem, 2009.06.01 21:20

Vietējās ziņas