Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aculieciniece: jelgavnieki pilsētas bedrēs «iestāda» puķes 20

Pirmdienas rītā vairākās vietas pilsētā ielu bedrēs bija salikti podiņi ar puķēm, ziņo aculieciniece.

«Kāds censonis ir parūpējies un vairākās bedrēs sastādījis ziedus, norobežojis tās ar redzamām zīmēm,» zz.lv raksta jelgavniece Alīna Miķelsone, kura interesanto bedri pamanījusi pie Jelgavas dzelzceļa stacijas.Viņas kolēģi atklājuši, ka puķes «iestādītas» arī citviet pilsētā – pie autoostas, Lielajā ielā.Jāpiebilst, ka A.Miķelsone par interesanto atklājumu saņem pārsteigumu no zz.lv redakcijas – abonementu «Karine Dance» studijas apmeklējumam.Portāls Diena.lv raksta, ka arī naktī no svētdienas uz pirmdienu Peltē, netālu no Siguldas centra, arī izvietoti līdzīgi podiņi.

Pievieno komentāru

Komentāri 20

finansists

Rāviņa taktika ir pilnīgi skaidra - šobrīd grābj jebkurus kredītus un fondus, lai tikai būvētu nesprotamas mega celtnes, tādā veidā rādot pilsētas aprobežotajai iedzīvotāju daļai cik viņš labs saimnieks, bet īstenībā daudzus turpmākos gadus nākošajai pilsētas vadībai nāksies pievilkt jostas tiem pašiem skolotājiem , ārstiem un pašvaldībā nodarbinātajiem, jo kredītu summas un procenti jau tagad ir dramatiski, bet nākotnē vēl tikai pieaugs, jo daudziem kredītiem ir noteikts atmaksāšanas grafika sākums pēc nākošajām pašvaldības vēlēšanām. Patiesībā pilsēta Rāviņa un viņa domnieku-pakalpiņu vadībā ir gandrīz BANKROTĒJUSI!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.03 12:12

advokado

Kur var iepazīies ar to informāciju par domes parādu?

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 19:31

To sapņi

Jelgavas domes parāds šogad ir 42,39 miljonui latu.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 17:50

Edzus !

beidzot vismaz lai sak kko lietas laba darit nevis sedet un kasit ....!
kurpaliek nodoklu naudas kuras jamaksa katru gadu soferiem ?

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 17:44

sapņi

kad Jelgavā valdīs izglītoti, pieredzējuši un uz komunikāciju atvērti cilvēki, nevis korumpēti komunisti ar saujiņu pērkamu tukšpauru?!

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 17:21

ha,ha...

Smuka akcija!!! Pilsēta, kurā braukt ar mašīnu pa centrālo ielu nozīmē to lauzt un būt gatavam avārijai jebkurā brīdī, tajā pašā laikā būvē SUPERTILTU!!!, pa kuru klīdīs piedzērušies studenti. Lūk tas ir vēriens "briļļainajam komunistam" kā var iztērēt miljonus par nevienam nevajadzīgu štruntu. Ja vēl pieskaita to lidināšanās ēku par kuru tagad Eiropa prasa atpakaļ 1,3 mio, tukšo inovāciju māju nekurienes vidū un citas everģēlības ar pašvaldības naudu, tad Ventspils maniaks ar hūti nobālē vietējā Sesavas komjauniešā priekšā sacenšoties par vislielāko bezpriģelu!!! Bet Jelgavā jau tādi mazohistu cilvēciņi, kuri gadiem vēlē par tiem, kuri viņus visvairāk drāž!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 16:55

Dārgās vēlēšanās - ko dod tas, ka pilsēta (Tavā minētajā gadījumā Ventspils) ir skaista, uzprišināta, sakārtota, ja tajā pilsētā darbu atrast pat ar uguni nevar? Jā, par kapeikām tur var vergot, bet, lai atrastu normālu darbu, lai varētu nodrošināt ne tikai komunālo pakalpojumu nomaksu, bet arī ēdamo (ne tikai sev, bet visai ģimenei), tad bez blata tur nekur!

Tieši šī iemesla pēc nācās atnākt atpakaļ uz Jelgavu, bet te praktiski uzreiz tika iegūts sakarīgs, labi atalgots darbs (bez pazīšanās).

Dažreiz jau var acis pievērt... Rīga ir vēl trakāka, salīdzinājumam.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 16:14

tuvojas vēlēšanas-domāt vajag jau tagad

nu ko var gribēt no pāķa, kurš dzīvo visnotaļ tālu no pilsētas, kam darbs saistīts tikai ar izpriecām un ekskursijām, kurš pārvietojas tikai pa zināmu trajektoriju "no līdz", neizkāpjot ne mirkli ārā no valsts mašīnas, nēsā brilles, kuras nu noteikti neder, acīm redzot vajag stiprākas, lai saskatītu to drazu, ko savā valdīšanas laikā nav pat centies uzprišināt ne par mata tiesu.
man kauns par pilsētu un nekādā gadījumā nevedu šurp nevienu radinieku no ārzemēm, pat nevienam neiesaku doties apskatīt pili, kaut aizvērtām acīm līdz tai ēkai. nav jau garantijas, ka nesalauž kāju vai, pasarg dievs, vēl nogāzīsies un dabūs smadzeņu satricinājumu.
un vēl kas, lai vai kāds ir Ventspils mērs, pilsēta spīd un laistās un ventspilnieki lepni par savu pilsētu !!!

tad, kad bija pašvaldības vēlēšanas, daudzi izteicās, ka balsos par tiem pašiem vecajiem zzs, nu ko, tagad rāpojiet vien ārā no tām bedrēm, kur iekrist var jebkurš.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 15:09

ja nu gan

nu ja letak butu podinju ar pukjem iestadit neka uzliet asfaltu

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 14:53

filologs

to "aū..."
Iesaku citreiz pirms komentāra ielikšanas tomēr visu kārtīgi apdomāt, tagad, diemžēl, pamatīgi izgāzies, un man jāiesaka iet uz skolu atkārtot to, kas aizmirsies.
Ja nosaukums ir "Lielā iela" (ar garo Ā), tad:
datīvs kam? - Lielajai ielai
lokatīvs kur? - Lielajā ielā
Bet ja nosaukums būtu "Liela iela" (ar īso A), tad gan:
datīvs kam? - Lielai ielai
lokatīvs kur? - Lielā ielā
Mēdz gan teikt, ka iela var būt lielā, tak šeit ir runa par Lielo ielu nevis lielu ielu.
:)

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 14:35

priekš AŪ...

Nu gan izgāzies kā veca sēta. Pašam derētu latviešu valodu pamācīties. Lielā iela ir ar noteikto galotni, tāpēc lokatīvs kur?- lielajā ielā
ja būtu ar nenoteikto galotni "liela iela" , tad būtu lokatīvs kur- lielā ielā
FAIL!

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 14:33

Glue

Es to uztveru kā, izsmalcinātu ņirgāšanos par intelekta apietajiem, Jelgavā ienākušajiem, laimes meklētājiem - migrantiem no laukiem, kuriem dzīve nesakārtotā vidē ir norma.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 14:05

egle1

Es redzēju 2 šādus brīdinājumus, vienu Zemgales parkā netālu no pieminekļa, otru uz Pasta ielas tuvu Lattelekoma klientu apkalpošanas centram. Uzskatu, ka abi bija pilnīgi garām, vairāk jāliek uz ielām, gājēji kaut kā tās bedres apies.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 14:04

sa

super, tā varētu apstādīt visas bedres, bet tad vairs nebūtu pa kurieni braukt!! a varbūt labi pie šīm benzīna cenām!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 13:55

xxx

Izcili tam, kas to izdarija. Kolosali! Ja trauce satiksmi- apbrauc podinus.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 13:45

Lokatīvs

Vispār jau lokatīvā ir "Lielajā ielā". Tā ka pašam arī laikam maķenīt tikai tā gramatika mācīta.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 13:42

aū...

kur Jelgavā ir "Lielajā" iela? Es zinu, ka ir Lielā ielā...tam kas gatavo rakstu maķenīt latviešu valodas gramatika pamatskolā tak tika mācīta. Nominatīvs kas?- Lielā iela; ģenitīvs kā?- Lielās ielas; datīvs kam?- Lielai ielai; akuzatīvs ko?-Lielo ielu, instrumentālis ar ko? -ar Lielo ielu; lokatīvs kur? Lielā ielā.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 13:39

tutti

Viss jau ļoti skaisti, bet šo `unikālo` protesta akciju vajag izplānot tā, lai netraucētu satiksmi.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 13:34

Vietējās ziņas