Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aģentūrā «Kultūra» var iesniegt kultūras pasākumu projektus

Līdz nākamā gada 15.janvārim Jelgavas pilsētas Domes Kultūras padome pieņem kultūras pasākumu projektus 2010.gadam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra «Kultūra». Tie iesniedzami aģentūrā.

Jelgavas pilsētas Domes Kultūras padomes projektu konkursa mērķi ir veicināt mākslas un kultūras tradīciju iedzīvināšanu pilsētas kultūrvidē un plašas sabiedrības iesaistīšanu kultūras dzīvē, apzināt un saglabāt kultūras mantojumu un atbalstīt jaunrades procesus.Prioritātes tiks piešķirtas projektiem, kuri paredz veidot Jelgavu kā Zemgales novada kultūras centru un projektiem, kas paredz finansējuma piesaisti no vairākiem avotiem.Projektu iesniegšana ilgs līdz 2010.gada 15.janvārim, pulksten 14.30.Pašvaldības mājaslapā www.jelgava.lv lejuplādei datorā pieejams projektu konkursa nolikums, iesniegšanas kārtība un projektu konkursa pieteikuma anketa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas