Aicina Ānes mazdārziņus nelaistīt ar ūdensvada ūdeni 7

Sākoties vasaras sezonai, tiek saņemta informācija par to, ka Ānes ciemā un Tetelē ir konstatētas problēmas ar ūdens padevi, jo iedzīvotāji pastiprināti izmanto ūdensvada ūdeni mazdārziņu laistīšanai, “Ziņas” uzzināja Ozolnieku novada pašvaldībā.

Pašvaldībā informē, ka SIA “Āne EP” apsaimniekotā ūdens padeves sūkņa jauda vasaras sezonā nespēj nodrošināt papildu ūdens padeves apjomu, jo ūdens padeve gada griezumā ir aprēķināta atbilstoši dzīvojamo māju vajadzībām, neiekļaujot papildu jaudas dārzu laistīšanai.

Ozolnieku novada pašvaldībā uzsver, ka tai nav pienākums nodrošināt iedzīvotājus ar ūdeni dārzu laistīšanai, tāpēc aicinām iedzīvotājus neizmantot ūdensvada ūdeni šādiem darbiem, lai sūknis spētu nodrošināt ūdens padevi dzīvojamajās mājās. Pašvaldība arī aicina ziņot par cilvēkiem, kuri dārzus laista ar ūdensvada ūdeni, rakstot uz e-pastu: info@ozolnieki.lv, lai atbildīgajiem dienestiem būtu iespēja pārbaudīt vai konkrētie ūdens patērētāji veic godprātīgu samaksu par patērēto ūdeni, vai dārzos izmantotie ūdenspadeves pieslēgumi ir legāli.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Gunča

Nelaistiet, Platonē visas zivis nosprāgušas, Platones ciems atslēgts no ūdenspadeves, iedzīvotāji vārguļo.

pirms 3 gadiem, 2018.06.06 12:55

Valērijs

Ozolnieku novads aicina ar dzeramo ūdeni nelaistīt mazdārziņus Ānes ciemā.
Bet vai Ozolnieku novada atbildīgie speciālisti zina, kur privātmāju īpašnieki- lielražotāji Ānē ņem ūdeni lielo siltumnīcu laistīšanai.

pirms 3 gadiem, 2018.06.06 15:38

AB

Nekāda pārsteiguma, sen zināms, ka vairākiem privātmāju un mazdārziņu īpašniekiem ir ierīkoti iespējami nelegāli pieslēgumi.

pirms 3 gadiem, 2018.06.06 15:54

Baiba

Kā tad tā! Baranovska nevar saskatīt un saprast cik kubikmetrus ūdens iegūst un nodod iedzīvotājiem un par cik kubikmetriem ūdens saņem samaksu!!!

pirms 3 gadiem, 2018.06.06 16:10

Āniete

Nez,ar ko tad man laistīt? Pirkt veikalā Mangaļus? Nelegāli pieslēgusies neesmu, bet ar kanniņu aiznesu savas puķu dobītes apliet...pati arī samaksāju...Turpināšu laistīt! Un iepūtiet !

pirms 3 gadiem, 2018.06.06 22:16

Pile

Lidojam kosmosā, apgūstam nanotehnokoģijas, pērkam ai-podus, ai-fonus, bet uz zemes dzīvot nemākam....kas notiek! Kaut kāds absurds...ar ko tad vēl aplaistīt gurķīšus, tomātiņus, zemenītes....pirkt puvekļus?

pirms 3 gadiem, 2018.06.07 08:23

Vietējās ziņas