Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina iemēģināt roku

Martā iemēģināt roku dažādās specialitātēs uz Jelgavas Amatniecības vidusskolu tiek aicināti 9.klašu audzēkņi. Savukārt, lai iepazīstinātu ar turpmākām studiju iespējām, Jelgavas Amatniecības vidusskolas topošos datortehniķus uzrunāja mācību iestādes absolvents un Latvijas Lauksaimniecības universitātes IT fakultātes doktorantūras students Gatis Vītols.

«Galvenā vēsts, ko vēlējos pateikt Amatniecības vidusskolas audzēkņiem - lai pēc mācību beigām turpina studijas, jo daudzi izvēlas strādāt. Priecājos, ka apņemšanos studēt, paceļot roku, apliecināja septiņi jaunieši. Laikā, kad pats mācījos, šo vēlmi izrādīja mazāk audzēkņu,» stāsta G.Vītols. Gatis savulaik Amatniecības vidusskolā apguva mēbeļu galdnieka profesiju, bet studijas izvēlējās LLU Informācijas tehnoloģiju fakultātē, kurā patlaban cīnās par doktora grāda iegūšanu, tāpēc ir lielisks piemērs tam, ka arī pēc profesionālās skolas absolvēšanas iespējams veiksmīgi iekarot augstākās izglītības virsotnes.Savukārt jauniešiem, kuri pēc 9.klases iecerējuši apgūt kādu profesiju, Jelgavas Amatniecības vidusskola aprīlī rīkos atvērto durvju dienas, bet jau no 3.marta pamatskolu beidzēji pēcpusdienās varēs praktiski iepazīties, ko apgūst topošie galdnieki, sekretāri, pavāri, būvdarbu speciālisti, datorsistēmu tehniķi un automehāniķi, informē izglītības iestādes direktora vietniece audzināšanas darbā Nadežda Bergfelde.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas