Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties fotokonkursā «Parādi, kā šķiro tu!» un nopelnīt dāvanu karti

Lai popularizētu labās prakses piemērus, «Latvijas Zaļais punkts», atkritumu apsaimniekošanas operators «Zemgales Eko» un Jelgavas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā «Parādi, kā šķiro tu!».

Konkursa mērķis ir parādīt, ka atkritumu šķirošana ir viegli izdarāma un ērta nodarbe, ja vien ir pareizā attieksme, kā arī iedvesmot līdzcilvēkus uz aktīvu un videi draudzīgu rīcību, informē konkursa rīkotāji.Dalībnieku uzdevums ir portālā Draugiem.lv augšupielādēt vai uz e-pastu sandra@ekomedia.lv atsūtīt nelielu aprakstu un fotogrāfiju, kas ataino atkritumu šķirošanas procesu mājās. Fotoattēlā jābūt skaidri redzamam, kā tas notiek (piemēram, mājās – kur tiek liekti sakrātie papīri vai kartona iepakojums, kur tiek vāktas PET un stikla pudeles, pie šķirošanas konteineriem – var nofotografēt procesu, kas kurā konteinerā tiek izmests, vai citās publiskās vietās, kur notiek šķiroto atkritumu pieņemšana) Fotogrāfijai jāpievieno klāt aicinājums vai ieteikums, kāpēc arī citiem ir jāšķiro.Darbu iesūtīšana – līdz 30.septembrim. Pavadvēstulē jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, epasta adrese un telefona numurs.Dalībnieks, kas visprecīzāk atainos atkritumu šķirošanas procesu, saņems dāvanu karti 30 latu vērtībā, bet būs arī trīs veicināšanas balvas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas