Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties konferencē par kopējo lauksaimniecības politiku

Latvijas lauksaimnieku biedrības «Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome» (LOSP) un «Zemnieku saeima» ir pieteikušas aktīvu cīņu par kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) reformu pēc 2013.gada, kas Latvijas zemniekiem nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas ar citiem ES lauksaimniekiem.

26.janvārī tiek rīkota informatīvās kampaņas «KLP - rītdiena sākas šodien» noslēguma konference, informē LOSP projektu vadītāja Sarmīte Babāne.Līdz šim jau ir notikuši pieci semināri Latvijas reģionos, kur kopumā piedalījās ap 400 lauksaimnieku. Lauksaimnieki seminārus ir vērtējuši atzinīgi, kā arī semināru laikā ir piedalījušies organizāciju kopējā viedokļa veidošanā, atbildot uz jautājumiem par to, kas ir aktīvs lauksaimnieks, maza saimniecība, ko piedāvā un pieprasa zaļās komponentes ieviešana saimniekošanā, kā veidot nākotnes lauksaimniecības politiku Latvijā.Konferences laikā LOSP prezentēs semināru rezultātu apkopojumu, kā arī akcentēs Latvijas lauksaimniecībai būtiskākos punktus valsts pozīcijā par lauksaimniecības un lauku attīstības nākotni.Konferencē piedalīsies eksperti no Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, lai prezentētu savu valstu pozīcijas gan jautājumos par tiešmaksājumu izlīdzināšanu, gan lauku attīstību kopumā. Konference notiks 26.janvārī, Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā, sākums pulksten 10. Pieteikties dalībai konferencē var līdz 23.janvārim, sūtot e-pastu uz adresi: sarmite.babane@losp.lv vai pa tālruni 67027274.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas