Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties Vircavas upes sakopšanas talkā

Pēc «Mangaļu dabas fonda» ierosinājuma 16.augustā Platones pagasta Lielvircavā tiks rīkots Vircavas upes hidroloģiskā režīma uzlabošanas pasākums – talka.

Pasākuma laikā upē tiks samazināts pārlieku lielais aizaugums ar ūdensaugiem, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone. Iniciatīvas «Liec upē akmeni!» autors hidrobiologs Andris Urtāns demonstrēs, kā, izmantojot upes īpašības un vietējos akmeņus, var uzlabot upes ūdens kvalitāti. Tāpēc Jelgavas novada pašvaldība aicina ikvienu - nevalstisko organizāciju pārstāvi vai aktīvo iedzīvotāju – piedalīties un sniegt savu ieguldījumu vides aizsardzības aktivitātēs. «Līdzīgs pasākums kādā no Vircavas upes posmiem tika organizēts arī pagājušajā gadā, izpelnoties gan dalībnieku pozitīvās atsauksmes par paveikto rezultātu upes redzami novērtējamā «labsajūtā» pēc tīrīšanas, gan iniciatīvā līdzīgus pasākumus organizēt arī citu upju aizaugušajos posmos. Arī hidrobiologs Andris Urtāns pasākumā iesaistās atkārtoti un tas palīdz pasākumam kļūt tiešām vērtīgam ieguvumam gan upei, gan dalībniekiem - jauniešiem, citiem klātesošajiem-, ar reālu darbu palīdzot upei. Katrā ziņā tas nav teorētisks pasākums, bet gan talka tās mērķtiecīgākajā nozīmē,» aicinot uz pasākumu, skaidro Jelgavas novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu speciāliste Tabita Šķerberga. Papildu informācija un pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 13.augustam pie Jelgavas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vides speciālistes Ingunas Skuteles, e-pasts inguna.skutele@jelgavasnovads.lv, tālrunis 63024802. Pulcēšanās pasākumam – 16.augustā pulksten 11 Lielvircavas pamatskolā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas