Aicina pieteikt kandidātus Jelgavas novada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem

Atzīmējot valsts proklamēšanas gadadienu, Jelgavas novada pašvaldība, kā ierasts, godinās tos novada iedzīvotājus, kuri ar savu personisko vai profesionālo ieguldījumu spējuši paveikt ko nozīmīgu visa novada vai tā iedzīvotāju labā. Izvirzīt vai ieteikt kādu cilvēku apbalvošanai var ikviens iedzīvotājs kopā ar domubiedru grupu – ne mazāk par trīs pilngadīgām personām, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Ja vien ar apbrīnu esat novērojuši kāda sava līdzcilvēka ieguldījumu profesionālajā jomā, ikdienas darbā, devumā citiem vai pat centienus un panākumus visa sava darba mūža garumā, Jelgavas novada pašvaldība rosina iedzīvotājus pieteikt un izvirzīt šo kandidatūru pašvaldības augstākajam apbalvojumam, ko pasniegs Jelgavas novada domes priekšsēdētāja pieņemšanas laikā par godu valsts proklamēšanas gadadienai.

Jelgavas novada pašvaldības augstākie apbalvojumi “Goda diploms” un “Atzinības raksts” tiek pasniegti saskaņā ar Apbalvošanas komisijas vērtējumu un domes lēmumu reizi gadā ne vairāk kā astoņiem cilvēkiem. Goda diploma saņēmējiem kā simboliska goda zīme tiek pasniegta zelta vārpas piespraude un balva, savukārt Atzinības raksta saņēmējiem – sudraba vārpa un balva.

Lai pieteiktu kandidātu apbalvojumam, nepieciešams aizpildīt un līdz 9. oktobrim (ieskaitot) iesniegt pieteikumu novada pašvaldības kancelejā vai kādā no Jelgavas novada pašvaldības pagastu pārvaldēm, ievērojot, ka par apbalvojamo ir jānorāda šāda informācija:

ja tā ir fiziska persona – vārds, uzvārds, darbavieta/nodarbošanās, pamatojums apbalvojuma piešķiršanai ar īsu dzīves, darba un sabiedriskās darbības aprakstu;

ja tā ir juridiska persona vai kolektīvs – pilns juridiskās personas vai kolektīva nosaukums, juridiskā adrese, pamatojums apbalvojuma piešķiršanai.

Svarīgi arī iesniegumā norādīt informāciju par iesniedzēju – katras personas vārdu, uzvārdu, tālruni, savukārt, ja ierosinātājs ir juridiska persona – pilnu tās nosaukumu, adresi, tālruņa numuru, atbildīgās personas vārdu, uzvārdu un amatu. Ja pieteikumu gatavo fiziska persona, nepieciešami vismaz vēl divi pilngadīgi domubiedri, kas iesniegumu paraksta.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas