Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt kandidātus pilsētas augstākajiem apbalvojumiem 4

Līdz 7.maija darba dienas beigām Jelgavas Domes Apbalvojumu piešķiršanas komisija aicina valsts un pašvaldības iestādes, pilsētas uzņēmumus, uzņēmējsabiedrības un sabiedriskās organizācijas pieteikt kandidātus apbalvošanai ar Jelgavas augstākajiem apbalvojumiem «Goda zīme» un «Goda raksts».

Apbalvojumus piešķir fiziskām personām par nopelniem valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes, saimnieciskajā vai citā darbībā pilsētas labā, atgādina pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors.Ierosinājumus par apbalvojumu piešķiršanu var iesniegt Domes deputāti, Domes pastāvīgās komitejas un komisijas, juridiskās personas, valsts un pašvaldību iestādes vai iedzīvotāji (ne mazāk kā piecas pilngadīgas personas).Apbalvojumus pasniegs 25.maijā Jelgavas Domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa rīkotajā pieņemšanā pilsētas svētku laikā.Pieteikumus jāiesniedz Jelgavas Domes Klientu apkalpošanas centrā, norādot kandidāta vārdu, uzvārdu, darba vietu, ieņemamo amatu vai nodarbošanos, nozari, kādā apbalvojums piešķirams, kā arī pievienojot īsu dzīves un darba vai sabiedriskās darbības aprakstu, pamatojuma vēstuli, par kādiem nopelniem persona vai kolektīvs ieteikts apbalvojumam.Iesniegtos ierosinājumus apkopo un izvērtē ar Domes lēmumu izveidotā Apbalvojumu piešķiršanas komisija, kas ir tiesīga pieprasīt un saņemt no valsts un pašvaldību iestādēm un citām personām papildinformāciju par apbalvošanai izvirzītajām personām.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

sc

ordeni un premiju par sporta sistemas grausanu naudas teresanu savtigos nolukos kaminskim

pirms 8 gadiem, 2012.04.05 09:18

ss

ordeni un protams prēmiju ,pilsētsaimniecības vaditājam ,kurš nodokļa manksatāja naudu terē kā savu algu ,ordeņa nosaukums (par nesodamību)

pirms 8 gadiem, 2012.04.04 20:56

Vietējās ziņas