Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt labākos brīvprātīgos

Lai veicinātu brīvprātīgā darba popularizēšanu sabiedrībā, Jelgavas Domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldē aicina valsts un pašvaldības iestādes, pilsētas uzņēmumus, biedrības un nodibinājumus līdz 20.novembrim izvirzīt brīvprātīgā darba veicējus nominācijai «Gada brīvprātīgais 2012».

Apbalvojumu piešķirs par sistemātiski veiktu brīvprātīgā darbu Jelgavas pilsētā un to pasniegs 4.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās. Iesniegtos ierosinājumus apkopos un izvērtēs speciāli izveidota darba grupa, informē pašvaldība.Piesakot apbalvošanai brīvprātīgā darba veicēju, jāiesniedz pieteikuma anketa un rekomendācija. Anketā jāmin, par kādiem nopelniem kandidāts ieteikts apbalvojumam, norādot brīvprātīgā darba veikšanas periodu, brīvprātīgā darba apjomu un kvalitāti, kā arī kandidāta īsu dzīves aprakstu. Pieteikuma anketai var pievienot atsauksmes, brīvprātīgā darba līgumus, publikācijas, fotogrāfijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas