Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikt sakoptākos pilsētas objektus 4

Līdz 15.jūnijam Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina konkursu, kurā ikviens iedzīvotājs var pieteikt sakoptākos pilsētvides objektus.

Objektus var pieteikt vairākās nominācijās: zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums; sakoptākā privātmājas teritorija; sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms; sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts; interesantākais žoga risinājums.Vērtējot konkursam pieteiktos objektus, žūrija ņems vērā, kā tas iekļaujas pilsētvidē, objekta labiekārtojumu - ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu kompozīcija un izvēles pamatotība, žoga caurskatāmība; kā arī objekta uzturēšanas stāvokli. Pēc konkursa  komisijas lēmuma konkursā  var tikt vērtēti  arī  tie objekti, kuri  ir atbilstoši konkursa nosacījumiem, bet nav pieteikti dalībai konkursā, skaidro pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta.Žūrijas komisija var noteikt papildus nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt  veicināšanas   vai speciālbalvas, atbilstoši noteiktajam balvu fondam.Konkursā netiks vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa pirmo vietu ieguvēji.Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005556 vai elektroniski, rakstot uz e-pastu: prese@dome.jelgava.lv. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs. Konkursa uzvarētājiem tiks izsūtīti ielūgumi ar aicinājumu piedalīties apbalvošanas pasākumā, kas notiks Zāļu tirgū pie pilsētas kultūras nama 23.jūnijā pulksten 12. Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī kāds no objektu pieteicējiem – par aktivitāti.Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Vilis Ļevčenoks, komisijas sastāvā iekļauti pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins un galvenais mākslinieks Georgs Svikulis, pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» speciālistes Daina Done un Ilze Gamorja un pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes vadītāja Iveta Šurma.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

to Levchenok

Riņķa ielu greiderē tikai pirms vēlēšanām?!Ziemā sniegu vispār netīra!!!!!!!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 22:39

Co misija

Vissakoptākās ir Rūpniecības ielas garažas!

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 18:10

Komisija sajūsmina, pārsvarā no austrumiem nākušo klaidoņu uzvārdi.

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 17:13

Vajadzētu rīkot konkursu arī par nesakoptāko vai mēslaināko vietu pilsētā es ieteiktu Vasaras ielu, tur visiem kam nav slinkums met visus savus mēslus izdedžus uz ielas.

pirms 8 gadiem, 2012.05.22 16:11

Vietējās ziņas