Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties balvām par pētījumiem

Izsludināta pieteikšanās uz Latvijas Lauksaimniecības un Meža Zinātņu akadēmijas (LLMZA), LLU un Hipotēku bankas balvām.

Kā informē LLU, naudas prēmijām par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos pieteikties aicināti doktoranti, maģistranti vai jaunie pētnieki, ja viņi pieteikuma iesniegšanas brīdī nav vecāki par 35 gadiem.Par izcilākajiem pētījumiem, kuri veicina lauku attīstību, tās modernizāciju, uzņēmējdarbību, efektīvu kredītu un finanšu līdzekļu izmantošanu katru gadu tiek piešķirtas sešas balvas. Tas notiek divās sesijās - pavasarī un ziemā, un katrā sesijā divas balvas (apmēram 250 latu katra) tiek maģistrantiem, bet viena (apmēram 500 latu) - doktorantiem vai jaunajiem pētniekiem.Balvu pretendentiem līdz 15.aprīlim LLU Doktorantūras daļā jāiesniedz pieteikums, kam jāpievieno LLMZA nodaļas, LLU Zinātnes padomes vai LLU fakultātes domes ieteikums, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, publikāciju saraksts un autora dzīves un darba gājums. Iesniedzot darbu, titullapā jānorāda augstskola vai zinātniskā iestāde, darba nosaukums, autora vārds, uzvārds un mērķis - LLMZA, LLU un HB jauno zinātnieku darbu konkursam. Papildus jāpievieno īsa pētnieciskā darba anotācija latviešu valodā.Darbus vērtēs ekspertu komisija, kurā ietilpst arī Hipotēku bankas pārstāvis. Balvas konkursa uzvarētājiem pasniegs LLMZA kopsapulcē vai LLU Akadēmiskajā sēdē.Otrā pieteikšanās kārta gaidāma rudenī - līdz 2009.gada 15.novembrim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas