Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Jelgavas zelta un dimanta pārus

15. septembrī tiks godinātas Jelgavas stiprās ģimenes – pāri, kas laulībā nodzīvojuši 50 un 60 gadus un šogad atzīmē attiecīgi Zelta un Dimanta kāzas. Šie pāri svinīgajai pieņemšanai aicināti pieteikties līdz 10. septembrim, sazinoties ar Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļu. Dzimtsarakstu nodaļā lūgti vērsties arī šajā gadā dzimušo bērniņu vecāki, kuri ārkārtējās situācijas dēļ nav saņēmuši piemiņas karotīti, ko tradicionāli pasniedz katram jaundzimušajam jelgavniekam, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jelgavā dzīvojošie zelta pāri ik gadu tiek godināti Jelgavas pilsētas svētku laikā īpaši viņiem organizētā pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Tā kā šogad ārkārtējās situācijas dēļ svinīgā pieņemšana maijā nevarēja notikt, tā pārcelta uz 15. septembri. Stipro ģimeņu godināšana, šogad pirmo reizi uz pasākumu aicinot arī pārus, kas laulībā nodzīvojuši 60 gadus, notiks Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā. 

Kā informē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Diāna Pavlovska, pieteikties aicināti tie pāri, kas 2020. gadā atzīmē savas laulības 50. un 60. gadadienu. Pārim jābūt deklarētam Jelgavā, bet laulība var būt noslēgta citur. Zelta un dimanta pāri godināšanai var pieteikties līdz 10. septembrim pa tālruni 63080522 vai klātienē Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļā Svētes ielā 22. Piesakoties klātienē, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), un to var izdarīt arī viens no laulātajiem. 

Ārkārtējās situācijas laikā nenotika arī tradicionālie jaundzimušo sveikšanas pasākumi, kad mazajiem jelgavniekiem vienkopus tiek pasniegtas piemiņas karotītes ar pilsētas simboliku. Lai tradīciju turpinātu, kopš aprīļa piemiņas velti jaundzimušā vecākiem pasniedz Dzimtsarakstu nodaļā, reģistrējot bērna dzimšanas faktu. Šajā gadā dzimušo bērnu vecāki, kuri piemiņas karotīti nav saņēmuši, aicināti vērsties Dzimtsarakstu nodaļā, uzrādot bērna dzimšanas apliecību. 

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas