Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties “Latvju pirts un veselības festivāla 2019” dalībniekus 3

Šogad divu dienu garumā – no 26. līdz 27. jūlijam, Jelgavas novada Glūdas pagasta Nākotnē – teritorijā ap ūdens baseinu, norisināsies “Latvju pirts un veselības festivāls 2019”, kur pirtnieki, SPA meistari, masieri un veselības veicināšanas speciālisti sniegs plašu ieskatu viņu arodā, informē Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Evita Kairiša.

“Latvju pirts un veselības festivāls 2019” ir tematisks pasākums Jelgavas novadā, ko organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Latvju pirts un SPA asociācija”, veicinot pirts tradīciju iepazīšanu un izpratni ķermeņa kopšanas un veselīga dzīvesveida jomā.

Pirtnieku festivālā interesentiem būs iespēja satikt aizrautīgus profesionāļus un veselīga dzīvesveida entuziastus, kuri ir gatavi dalīties zināšanās par dažādām pirts procedūrām, sniedzot iespēju uz vietas izbaudīt konkrētas masāžas, rituālus un veselību atjaunojošas nodarbes, bet pirts meistariem tā būs lieliska iespēja popularizēt savas prasmes un pieredzi, satiekot jaunus domubiedrus un talanta cienītājus. Piecu gadu laikā ir pierādījies, ka izvēlētā pasākuma norises vieta Glūdā teicami pilda tai uzticētās funkcijas, ļaujot dažādot pirtnieku prezentēto pakalpojumu veidus un aktivitātes, tāpēc apmeklētāji var būt droši, ka savstarpējas enerģijas apmaiņas procesus sajutīs gan tie, kuri tikai vēros notiekošo, gan tie, kuri ļausies jaunām sajūtām un pieredzei uz sava ķermeņa.

Piesakoties festivālam, pirtnieki aicināti padomāt par meistarklašu un radošo darbnīcu veidošanu savās darba vietās, kā arī izglītojošu materiālu dalīšanu un citām aktivitātēm, kas vērstas uz pārstāvētā pakalpojuma preču zīmes, darbības veida un pakalpojumu popularizēšanu, lai pasākumā pavadītais laiks ilgtermiņā kalpotu par savstarpējas komunikācijas un sadarbības pamatu.

Pasākuma teritorijā darbosies arī pirts tematikai saistošs amatnieku un mājražotāju tirdziņš, lai apmeklētājiem būtu iespēja iegādāties iepazītos produktus, turpmāk pielietojot tos savos ikdienas rituālos.

Jāpiebilst, ka pirmo reizi pirtnieku festivāls Glūdas pagastā notika jau 2014. gadā un sākotnēji tā bija biedrības “Uzmet garu” iniciatīva. Taču tagad tas ir pašvaldības organizēts un atbalstīts pasākums, kas tiek rīkots sadarbībā ar “Latvju pirts un SPA asociāciju”.

Līdz 12. jūlijam dalībnieki – pirtnieki, SPA meistari un masieri aicināti pieteikties dalībai festivālā, nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu un sniegtā pakalpojuma aprakstu uz e-pastu: elina.zalite@jelgavasnovads.lv

Arī amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņā, aizpildot pieteikuma anketu un līdz 2019. gada 12. jūlijam iesniedzot to Jelgavas novada pašvaldībā Pasta ielā 37, Jelgavā vai Uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājai Elīnai Zālītei (e-pasts: elina.zalite@jelgavasnovads.lv, tālr.+371 28475448). Nodeva par tirdzniecību atbilstoši Jelgavas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 18 “Par pašvaldības nodevām Jelgavas novadā”.

Pašvaldībā atgādina, ka tirdziņā drīkst tirgoties vietējie amatnieki un mājražotāji, kuri pircējiem gatavi piedāvāt pašu ražotu produkciju un amatniecības darinājumus. Tirgošanās ar rūpnieciski ražotām plaša patēriņa precēm amatnieku un mājražotāju tirdziņā nav atļauta.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 3

agga

Eh nesanāks, tanī laikā plānots baudīt vēja parku šarmu Lietuvā.

pirms gada, 2019.06.03 23:15

Jozis

Klau,paståsti sīkāk par to tusinu,ja pa nopietnam.

pirms gada, 2019.06.04 00:55

pirtnieks

nu lūk arī pirtniekiem savs prieciņš būs,kur ta festivalosies un vai ta pa pliko laidīs ,vāveri, un pendeli tak būtu jāpiesedz ne tā vai ar plikiem debesuzvaniem bizosies

pirms gada, 2019.06.21 12:19

Vietējās ziņas