Aicina pieteikties mentorus Jelgavas un Jelgavas novada jauniešiem

Biedrība “Mentor Latvia” izsludina brīvprātīgo mentoru pieteikšanos 2018. gada mentorpogrammai jauniešiem Jelgavā un Jelgavas novadā. Pieteikties iespējams līdz 2018. gada 5. janvārim, aizpildot elektronisku anketu.

““Mentor Latvia” aicina piedalīties programmā mentorus vecumā no 25 gadiem, kuri jūt vēlmi veikt brīvprātīgo darbu, emocionāli atbalstīt un iedvesmot jaunieti, dalīties ar savu dzīves pieredzi,” stāsta biedrības pārstāve Līva Rancāne.

Katram jaunietim programmā tiek nodrošināts individuāls mentors. “Mentor Latvia” pirms pro­grammas uzsākšanas tiekas gan ar šiem padomdevējiem, gan jauniešiem, lai izveidotu pēc iespējas saderīgāku mentorpāri.

Mentorprogramma ilgst gadu, mentoram un jaunietim tiekoties vismaz divas reizes mēnesī. Pro­gramma paredz kabatas naudu viņu tikšanos un dažādu pasākumu apmeklēšanas izdevumu segšanai 168 eiro apmērā. Biedrība arī organizē kopīgus izglītojošus un radošus pasākumus jauniešiem un mentoriem. Tās atbalstītāji sniedz iespēju viņiem apmeklēt dažādus kultūras un sporta pasākumus.

Mentors ir padomdevējs – pieaugušais, jaunieša atbalsta un uzticības persona vecumā no 25 gadiem. Viņš sniedz atbalstu jaunietim, uzklausot, pavadot kopā laiku dažādās brīvā laika aktivitātēs un palīdzot jaunietim labāk sagatavoties patstāvīgai dzīvei.

“Mentor Latvia” ir nevalstiskā organizācija, kas sniedz praktisku un emocionālu atbalstu jauniešiem, palīdzot tiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, iesaistot dažādās aktivitātēs un iepazīstinot ar reālām dzīves situācijām, tādējādi palīdzot sagatavoties patstāvīgai dzīvei. Mentorprogramma darbojas Rīgā, Tukumā un Jelgavā, tās ideja nākusi no Zviedrijas. Ar pirmā Latvijas prezidenta mazmazdēla Aleksandra Čakstes iniciatīvu mentorprogramma kopš 2010. gada darbojas arī Latvijā.


Kontaktpersona jautājumiem par mentoru pieteikšanos – reģionālā koordinatore Ļubova Vasečko (lubova.vasecko@mentor.lv). Plašāka informācija mājaslapā www.mentor.lv.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas