Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties Studentu pašpārvaldes vēlēšanām

18.februārī no pulksten 9 līdz 17 norisināsies Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Studentu pašpārvaldes domes vēlēšanas, kurās paredzēts ievēlēt 21 jaunu domnieku, informē pašpārvaldes akadēmiskā virziena vadītāja Sandra Šteinerte.

Pašpārvaldes vadītāja Laila Ozola aicina aktīvos studentus veidot partiju sarakstus un līdz 4.februārim iesniegt Jelgavas pils 1.kabinetā. Kandidātu sarakstā nedrīkst būt vairāk par 21 - pašpārvaldē ievēlamo cilvēku skaitu, turklāt jāpievieno 50 atbalstītāju paraksti, kas apliecina gatavību vēlēšanās partiju atbalstīt. Pieteikuma veidlapu var atrast http://www.llusp.lv/velesanas.php.Studentiem tā ir iespēja izvēlēt cilvēkus, kuri gadu pārstāvēs viņus dažādās augstskolas instancēs - Konventā, Senātā, Rektorātā, Mācību un Saimniecības padomē, dažādās komisijās, kā arī risinās jautājumus saistībā ar studentu akadēmisko, sociālo, kultūras un sporta dzīvi.«Studentu pašpārvaldi ievēl vispārējās vēlēšanās uz vienu gadu. Tiesības balsot un tikt ievēlētiem ir visiem pilna laika studējošajiem. Vēlēšanu iecirkņi būs izvietoti visās fakultātēs, tomēr studentiem ir iespēja nobalsot par sev tīkamo sarakstu tikai savā fakultātē,» skaidro L.Ozola.Vēlēšanas izsludinātas 9.janvārī. Jaunās domes sastāvu un mandātu sadalījumu varēs uzzināt 19.februārī, kad darbu būs veikusi vēlēšanu komisija un ziņos par tās rezultātiem.Patlaban vēlmi piedalīties cīņā par vietu pašpārvaldē izrādījusi tikai viena jauniešu partija «Vox alumnus» jeb «Studentu balss», kuras līderis Meža fakultātes 2.kursa students Artūrs Bukonts apvienojis gan bijušos organizācijas dalībniekus, gan piesaistījis jaunus aktīvistu, lai dažādotu un pilnveidotu pašpārvaldes darbību.Par prioritātēm, strādājot studentu labā, jaunietis izvirzījis mērķi būt ar «spēcīgu mugurkaulu», lai pašreizējā ekonomiskajā un politiskajā situācijā spētu veiksmīgi pārstāvēt studentus gan universitātes, gan valsts līmenī.LLU Studentu pašpārvalde ir biedrība, kuras mērķis ir pārstāvēt augstskolas studējošo akadēmiskās, materiālās, kultūras un sporta intereses universitātē, kā arī citās iestādēs, uzņēmumos un organizācijās, veicinot universitātes un studentu atpazīstamību Latvijā. Tajā ir 21 ievēlēts biedrs un visu deviņu fakultāšu studentu pašpārvalžu pārstāvji - kopā 30 biedri.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas