Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties «Topošo pilsoņu skolā» 1

No 31.augusta līdz 23.oktobrim Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas birojs organizē kursus «Topošo pilsoņu skola», kurā iecerēts apmācīt Jelgavas un reģiona iedzīvotājus, lai palīdzētu sagatavoties naturalizācijas procesam Latvijas Republikas pilsonības iegūšanai.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, apmācības tiek veiktas projekta «Zemgales nevalstisko organizāciju resursu centra darbības kvalitātes un kapacitātes tīkla attīstība» ietvaros, kuru īsteno Zemgales NVO centrs sadarbībā ar Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociāciju. Projektu finansē Tieslietu ministrija. Lai veiksmīgi sagatavotos Pilsonības likumā noteiktajām zināšanu pārbaudēm, «Topošo pilsoņu skolas» dalībnieki varēs apgūt 30 stundu interaktīvu mācību kursu. Programmā paredzēts: sagatavoties latviešu valodas prasmes pārbaudei, paplašināt zināšanas par Latvijas vēstures un valsts pārvaldes jautājumiem, iepazīties ar latviešu valodas prasmes un Pilsonības likumā noteikto zināšanu pārbaužu kārtību un vērtēšanas sistēmu, kā arī tikties ar Naturalizācijas pārvaldes Jelgavas reģionālās nodaļas speciālistiem.Mācības sāksies 31.augustā, un nodarbības notiks divas reizes nedēļā Jelgavas Sabiedrības integrācijas birojā.Pieteikties mācībām var līdz 28.augustam Jelgavas Sabiedrības integrācijas birojā Pulkveža Brieža iela 26 personīgi vai piezvanot pa tālruni 63023409 vai 27839914 (kontaktpersona Žanna Novaša) vai arī LR Naturalizācijas pārvaldes Jelgavas reģionālajā nodaļā (Lielā iela 6) 214.kabinetā vai pa tālruni 63022189 (kontaktpersona - Olita Krīgere).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas