Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz diskusiju «Cik patriotiski ir maksāt nodokļus?» 6

23.maijā «Neatkarīgā Rīta Avīze» Jelgavā organizē diskusiju «Cik patriotiski ir maksāt nodokļus?». Pasākums notiks Zemgales reģionālajā Kompetenču attīstības centrā no pulksten 18.

Diskusijā piedalīsies laikraksta galvenā redaktore Anita Daukšte, Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, pašvaldības izpilddirektore Irēna Škutāne, Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs, kā arī Saeimas deputāti Uldis Augulis, Ivars Zariņš, Imants Parādnieks un Jānis Ozoliņš. Diskusiju vadīs «Neatkarīgās Rīta Avīzes» žurnālists Juris Paiders, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.Ieeja pasākumā bez maksas. Noslēgumā - Aivara Brīzes un Elitas Veidemanes muzikālais priekšnesums.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

micro

Mana vienīgā atbildība ir pret manu ģimeni; valsts mani jau sen ir "uzmetusi" ...

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 15:56

micro

Kapēc man būtu jāmaksā valstī nodokļi, kurā par prioritāti ir izvirzīts Eiro, nevis nodokļu maksātājs?!

Es redzu, kādu pensiju saņem cilvēki, kuri maksājuši visu dzīvi nodokļus. Es pats izjūtu uz savas ādu, kā ir, kad nevar bērnu dabūt valsts bērnudārzā, par kā darbību es maksāju ar nodokļiem. Es pats izjūtu attieksmes atšķirību slimnīcā, kurā ārsti saņem algu no maniem nodokļiem, un tad, ja es ko papildus ķepā iemaksāju. Es redzu un drīz izjutīšu skolu satura nejēdzības, kad bērns pēc skolas tiek vests pie citas skolotājas, kura skaidro tās dienas saturu vēlreiz. Es redzu visu to bezjēdzīgo birokārtiju, kura no biznesa cenšas izpiest visu pēdējo bez jebkādas intereses par tā ilgstpējīgu darbību. Es redzu, ar kādām mašīnām braukā vietējā valde par maniem nodokļiem, un ar kādām kurpēs es eju uz darbu. Neko nevar noslēpt - viss ir redzams, bet viens es neko nevaru izmainīt. Visa valsts pārvalde izliekas, ka tā nav, jo viņiem tā ir izdevīgi ... vai es maksātu nodokļus, ja man būtu izvēle? Protams, ka nē, jo tāpat par visu jāmaksā papildus - slimnīcu un ārstu pakalpojumiem, dārziņos par ēdienu un materiāliem bērniem, ārpuskolu pasākumiem utt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 15:52

Kaut kad nakotne

Kads ir iedomajies ka mes butu dzivojusi ja virs mums nebutu karalu ar karalienem un vinu svitas,prezidenti ar vinu aparatiem,tad mums ari nebutu jauztur sie parazitiskie veidojumi,kas neko pretim man nesniedzot dzivo zali uz mana rekina,un sanemot milzigas privilegijas skalda un valda.Visa si sistema ir degradejosa jo laupa musu brivibu,mes esam dzimusi but briviem.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 12:43

Rita

Man ir zināms gadījums, kur kāda krievvalodīga sieviete kopš 1993. gada ir bezdarbniece ar trūcīgas ģimenes statusu (ģimenē ir viņas māte, meita un mazmeitiņa), neviena no viņā (it kā) nestrāda, bet visu šo laiku saņem pašvaldības pabalstus. katrā ziņā izskatījās, ka viņa dzīvo labāk kā es ar ne to mazāko algu. Kā arī šo gandrīz 20 gadu laikā viņa nav uzskatījusi par vajadzību mācīties valodu un ar zināmu lepnumu pat saka, ka valsts viņai atņēma darbu, jo nezina valsts valodu un negrasās to darīt. Tā lūk.
Vai man ir prieks maksāt nodokļus, kuri noāk šādu slinķu (vai meļu) rokās ? Kā var maksāt tik ilgi pabalstus ? Tas taču acīmredzami, ka viņa sēž uz nodokļu maksātāju kakla un gardi nosmejas par latviešiem un citiem, kuri maksā par viņas slinkošanu.
Šādu politiku neatbalstu. Un kamēr tā notiks (lai arī visu laiku esmu maksājusi godīgi nodokļus), neiebildīšu, ja kāds to nedara.
Valstij jāmaina pabalstu likumi un pašvaldībai stingri jākontrolē, kam tos piešķirt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 09:17

Atbilde

Tad arī valstij nav jānodrošina NEKAS tās iedzīvotājiem. Izdzīvos tikai negodīgie un zagļi. Vai tiešām Jūs neredzat, ka šī valdība cenšas valsti izvest no tiem mēsliem, kuros to ielika iepriekšējie? Un to nevar izdarīt uzreiz, jo visur ir vecie taustekļi un pinekļi.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 08:36

Pretjautājums

Cik atbildīgi ir valstij mani *** ar nespējnieku valdību? Nu tad es čakarēju it visā šo pamāti - valsti.
Tā kā cerību saņemt pensiju, sociālo nodrošinājumu man nav, neuzskatu par savu pienākumu šo valsti barot ar kaut kādiem nodokļiem.

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 04:21

Vietējās ziņas