Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz Svētes upes krasta posma sakopšanas talku Ūziņos

Lai uzlabotu Svētes upes ainavu un sakoptu upes krastu, sestdien, 12.oktobrī pulksten 9.30 tiek rīkota otrā Svētes upes krasta sakopšanas talka. Talkošanas vieta ir Zaļenieku pagasta Ūziņu ciemā aiz "Jēkabnieku krejotavas". Tiek plānots attīrīt upes krasta posmu no lielā krūmāju aizauguma un nocirst nokaltušos kokus, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Uz upes krasta sakopšanas talku ir aicināti visi interesenti, tai skaitā Svētes upes krastu zemju īpašnieki. Lai varētu piedalīties pēc iespējas vairāk dalībnieku, Jelgavas novada pašvaldība ņēmusi vērā iedzīvotāju ieteikumus - šoreiz talka notiks sestdienā.

Ierašās darba un laika apstākļiem piemērotā apģērbā, līdzi ņemot darba cimdus, zāģus un cirvjus.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tālruni 63048442 vai pa e-pastu kristine.beitane@jelgavasnovads.lv

Pasākums tiek rīkots Interreg V-A Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam projekta “Zaļās infrastruktūras pilnveidošana zemieņu upju ainavā” (ENGRAVE) ietvaros.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas