Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uzmanīties no lopu zagļiem 2

«Uzzinot par lopu zādzībām no ganībām citviet, sieva man teica, lai naktī buļļus pie šosejas pļavā neatstāju. Taču jau vairāk nekā desmit gadus mūsu pusē nekas tamlīdzīgs nebija atgadījies, tādēļ domāju, ka maniem trīs buļļiem nekas tāds nedraud,» stāsta «Plauku» saimnieks Nikolajs Siliņš, kas 3.jūnija rītā vienu savu bulli ganībās vairs neatrada.

Naktī uz trešdienu Jaunsvirlaukas pagasta Dzirniekos nezināmi noziedznieki no ganībām nozaguši divas teles un divus gadus vecu bulli. Nedēļu iepriekš astoņus mēnešus vecs bullītis no ganībām tika nozagts Sesavas pagastā.Ilgāku laiku buļļu audzēšana N.Siliņam bija papildu peļņa. Taču tagad, kad pamatdarbs zaudēts - vienīgais iztikas avots. Nozagto bulli bija iecerēts pēc pāris mēnešiem nodot gaļas kombinātam. Zaudējumu apmēru cietušais lēš uz vairāk nekā trīssimt latiem. «Runāju ar policistu. Viņš teica, ka lopu zagļi, ja viņi agrāk nav bijuši tiesāti, visdrīzāk, cietumā netiks. Taču mans nobarotais bullis bija divu gadu darba rezultāts. Esmu mednieks un tagad naktīs ar ieroci eju savus lopus sargāt. Man ir sajūta, ka zagļi atgriezīsies, ļoti iespējams - uz rudens pusi,kad naktis kļūs garākas,» piebilst N.Siliņš.Divas telītes tonakt bija nozagtas zemnieku saimniecības «Ievas», kas atrodas vienu kilometru attālumā no Plaukām. Policijai ir aizdomas, ka abus noziegumus veikuši vieni un tie paši noziedznieki. «Zādzību neizdarīja kādi gadījuma cilvēki. Es, būdams laucinieks, baidītos iet klāt divus gadus vecam bullim, taču zaglis droši vien ir strādājis par kāvēju un ar lopiem rīkojies profesionāli,» atzīst vecais «Ievu» saimnieks Anatolijs Samsonovs.Viņš stāsta, ka divu telīšu nozagšanu ļoti pārdzīvo viņa sieva. Telītes viņa bija domājusi audzēt par govīm un tādēļ ļoti tām pieķērusies. Pirms divām nedēļām A. Samsonovs manījis uz ceļa iepretim ganībām stāvam aizdomīgu baltu mikroautobusu. Tiklīdz viņš gribējis pie automašīnas pieiet, tā aizbraukusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

Jā.. tā notiek....būs ieradušies viesmākslinieki

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 14:04

LSDSP par Jelgavu:
http://www.youtube.com/watch?v=BU1VuIV29Os

pirms 11 gadiem, 2009.06.06 11:38

Vietējās ziņas