Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ainārs aicina būt pret valsts šķelšanu un sestdien izkārt pie mājām karogus 20

Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapā publicēts novada Domes priekšsēdētāja Māra Aināra pret «mēģinājumu ietekmēt Latvijas iedzīvotāju emocionālo saikni ar šo zemi un centieniem vairot nesaskaņas līdzcilvēku vidū».

M.Ainārs atgādina, ka 18.februārī «ikvienam balsstiesīgajam Latvijas valsts pilsonim ir jāizdara izvēle un jānostājas pret mēģinājumu ietekmēt Latvijas iedzīvotāju emocionālo saikni ar šo zemi, pret Latvijas valsts šķelšanu un centieniem vairot nesaskaņas draugu, radu un ģimenes locekļu vidū. Tas ir katra cilvēka svēts pienākums - izteikt uzticību savai pilsoniskajai pārliecībai, tādējādi pasakoties liktenim, ka sniedzis iespēju dzīvot un pilnveidoties tieši Latvijā.»Domes priekšsēdētājs ziņo, ka balsos pret grozījumiem Latvijas Republikas Satversmē, kas paredz krievu valodai noteikt otras valsts valodas statusu, aicinot arī iedzīvotājus doties uz vēlēšanu iecirkņiem un izteikt viedokli valsts valodas jautājumā.Savā paziņojumā M.Ainārs aicina novada iedzīvotājus izkārt pie mājām sarkanbaltsarkanos karogus, «tādā veidā izrādot godu un pateicību liktenim un cilvēkiem, kuri dāvāja mums iespēju - dzīvot neatkarīgā Latvijā un brīvi runāt latviešu valodā».

Pievieno komentāru

Komentāri 20

to ccc

Ozolniekos vienīgā firma, kas tā satraucas par M.Aināra reputāciju ir SIA "Konstants". Tā ir tā firma, kura regulāri "uzvar" konkursos par ēdināšanu skolās un bērnudārzā un celtniecības darbos. Un tā ir tā firma, kuras īpašnieks un dibinātājs savulaik bija pats M.Ainārs. Kāda sakritība vai ne?!!! Mazāk vajadzētu muldēt te par nodokļu maksāšanu, bet pastāstīt par otkatiem, kas tiek Aināram, Veļickim, Lecim un Puriņam. Kā arī pastāstīt kā deputāts Baranovskis iedzīvojas uz pašvaldības rēķina sporta namā!

pirms 8 gadiem, 2012.02.18 09:56

CCC

Gudrie komentētāji, Jūs pakaļu laizītāji esat iemācījušies citus gānīt un mācīt. Nekad nevar visam izpatikt, to pats zinu, ja kāds no Jums būtu nomaksājis kaut 1% no mana uzņēmumu nomaksātās naudas valstij un pašvaldībai varētu ko šķaudīt. Runāt mākat bet darīt vairāk kā "enter" nospiest nemākat. LOHI

pirms 8 gadiem, 2012.02.18 01:05

Kažoks

Māris ir vēlētāju spogulis- par viņu nobalsoja absolūts vairākums... Tas, ka saimniekot var daudz savādāk un efektīvāk ir pilnīgi skaidrs. Bet vai kādam tas nepieciešams? Šķiet, ka nē. Par to ir žēl, bet tad nav ko zākāties. Paši tādus cilvekus esat ievēlējuši...

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 16:30

ha

Ozolnieku pensionārus, kuri iekrampējušies varā, vajadzētu laist pensijā. Labāk, lai nāk jaunāki, tā ap 40-50 gadiem un ar pieredzi.

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 16:26

burbulis

Oi pie mums Ozolniekos vienmēr ir gājis "jautri" , tikai masu mēdekļi nav izrādījuši interesi par šeit notiekošo, jo tiek uzskatīts, ka to dzīves līmeni, kas ir Ozolniekos, ka to nodrošina labā dome un deputāti. Patiesībā visu dara paši iedzīvotāji un dome ar savu padomju laiku domāšanu labākajā gadījumā netraucē, taču lielāko tiesu mēģina norakt jebkuras cilvēku aktivitātes. Domes vadība sastāv no lišķīgiem un slinkiem personāžiem, kuri izmanto varas grožus savu ģimenes locekļu labklājības celšanai vai vienkārši notrallina laiku sēžot siltajos kabinetos.

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 11:54

rudzu ragana

kas par dubultzodu, līdz šim domāju, ka trakumi ir tikai Jelgavas novadā ar Cauni, bet izrādās, ka Ozolnieku novadā arī tikpat " jautri" iet :)))

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 10:26

to Arnis

Iebāz to cepuri sev d......ā! Pretīgie komunistu klauni!

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 10:09

Arnis

Cepuri nost Tavā priekšā, Māri Ainār, tādām ir jābūt valsts vīram, sava novada patriotam!

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 09:31

es-Druskām !

Ko runā muļķības?Kāds vairums mirst nabadzībā?Tik pārtikušus un izšķērdīgus cilvēkus agrāk neredzēju!Nevainojiet VALSTI-visapkārt tik daudzi ZOG!

pirms 8 gadiem, 2012.02.17 07:30

Druskas

Vairumam mirstot nabadzībā otrā valsts valoda šķiet kā atrisinājums, kā glābiņš visu problēmu risinājumam. Nu tik nāks otras valsts valodas naudas līdzekļi un paliksim turīgi. Nebūs jāstaigā vairs vīzēs un pastalās, nebūs brīvas Latvijas.
Viens brīdis bija brīnišķīgs: atguvām Latvijas republiku, sākām runāt valsts valodā , 200 repšikus nomainīja Lats. Un tad prieki beidzās. Zaudējām neatkarību Eiropas savienībā, ar eiro apdraudēts kļuva Lats. Valodas piesārņošanu papildināja angļu valodas lietošana. Tagad vēl cilvēku atšķirīgās domāšanas dēļ kļūst apdraudēta valsts valodas pastāvēšana - latviskā domāšana izšķīst lielvalstu spiediena ietekmē. Kā tagad sauksim Latviju?(Mainot valsti jāmaina tās nosaukums) Vai par „latvijrashu”, bet varbūt uzreiz jau tālredzīgi par Lindermangradu (kā Kaliningrada). Pašreiz sabojātās valsts pilsoņu daļai vilinoši rādās kļūt par kangariem jaucot valodas un valsts pastāvēšanas jautājumus kopā ar tautu draudzību, viesmīlību uzņemot ciemiņus. Saskatot izdevīgumu runāt vienas tautības otras valsts valodā tie nodod pārējās šajā valstī dzīvojošas tautas un apdraud Latviju. Tās pat nav sekas , bet turpinājums agrākajai agresijai.
Tautas nobalsošana precīzāk par tautas skaitīšanu uzrādīs patieso pilsoņu skaitu Latvijā , rezultāts būs ticamāks. Apjaust varēs cik daudziem šeit ir mītnes zeme. Parādīsies sašķeltības daļu lielumi. Pazudīs veltās cerības par vienotību un savstarpējo sapratni.

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 22:12

mb

es gan uzskatu ka visi mūsu varasvīri 20 gadus tik apzaguši valsti , savā starpā plēsušies, salaiduši valsts lietas pakaļā ! un tagat sauc tautu palīgā !!! ,,nāciet balsojiet,, pigu !!! .......................................AICINU NEIET BALSOT !!! JEB BALSOT PAR !!! ES JA IEŠU TAD BALSOŠU PAR ! lai viņi ieiet vēsturē kas valsti notrallinājuši !!!

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 19:21

sviests

Kas viņam tur uz galda - cepumi un kafija? Neko sev strādnieks, baisais.

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 15:53

kaspars

Karogus labāk vajadzētu izkārt uz lodžijām........! Tādejādi apliecinot atbalstu par nepīpēšanu.

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 15:51

ainārs

mums,latviešiem, ir jāturas kopā. beidziet zākāties. sc, taču, atbalsta mani. kā tad jūs bez manis?

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 14:40

ārprāts!

Tad rādi piemēru un pārtrauc sadarbību ar SC, kuru Ozolniekos vada 90.gadu reketieris!Lielākais Ozolnieku intrigants un šķēlējs Māris Ainārs sācis publiski izteikties, jo cer dabūt plusiņus, lai uz vēlēšanām atkal musinātu prātus vietējiem pensionāriem un lētticīgajiem. Tad, kad jāatbild uz neērtiem jautājumiem , tad gan viņš nedēļām nav sastopams darbā!

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 14:35

Antonovs

Frizūriņa kā Gorbunovam!! Kur noraki savu PSKP biedra biļeti! Drīz noderēs!!!!Biedri Ainār!!

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 14:21

Zemgalietis

A latvieši var pīpēt uz balkoniem ???

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 14:01

DOMU GRAUDS

Mazāk būtu runājis par sīkumiem, būtu labāk atbalstījis Ozolnieka novada uzņēmējus, kuri nav deputātu bērni vai radinieki. Tagad sāk runāt par kaut kādu šķelšanos, lai gan pats būdams n-tos gadus domē to ir darījis, kaunies labāk.:-(((((

pirms 8 gadiem, 2012.02.16 13:55

Vietējās ziņas