Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ainārs pašvaldības izdevumā paziņo, ka vairs nekandidēs; avīze izņemta no pašvaldības mājas lapas; priekšsēdētājs komentārus nesniedz 14

Lai arī Ozolnieku novada pašvaldības avīzes «Ozolnieku Avīze» numurā, kas nedēļas sākumā tika publicēta pašvaldības mājas lapā, bija publicēts Domes priekšsēdētāja Māra Aināra (ZZS) paziņojums par to, ka viņš 2013.gada pašvaldību vēlēšanās vairs nestartēs, šodien viņš ko komentāriem atsakās, pārtraucot telefonsarunu. No pašvaldības mājas lapas «tehnisku neprecizitāšu dēļ» pazudis arī avīzes numurs.

«Es neesmu šo avīzi redzējis, tāpēc neko nekomentēšu,» lakoniski, lūgts komentēt savu lēmumu par nekandidēšanu vēlēšanās, atbild M.Ainārs. Līdzīga atbilde skan arī uz zz.lv jautājumu par to, vai paziņojums publicēts bez viņa ziņas, līdz M.Ainārs sarunu pēkšņi pārtrauc. Jāpiebilst, ka zz.lv ar novada Domes priekšsēdētāju mēģināja sazināties arī trešdien un otrdien, taču viņš uz telefonzvaniem neatbildēja.«Ozolnieku Avīzes» marta numurs pašvaldības mājas lapā tika publicēts pirmdien. Tajā izceltā rāmīti bija M.Aināra pateicība iedzīvotājiem par 24 gadu kopīgu darbu, kā arī paziņojums par to, ka viņš šogad vairs nekandidēs uz vietu Domē. Taču šodien avīzes mājas lapā vairs nav.Ozolnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Kairiša skaidro, ka avīze netika nodrukāta un no mājas lapas izņemta, jo bija «tehniskas neprecizitātes». Avīze ar labojumiem pie lasītājiem nonāks pēc Lieldienām. «Avīzē nebija arī Lieldienu apsveikuma. Varbūt vārdu kārtība mainīsies, bet būtība nē,» atbild E.Kairiša uz jautājumu, vai pēc «tehnisko neprecizitāšu» novēršanas nepazudīs arī M.Aināra paziņojums.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Juris Antonovs

Iedzēra šnabstu Aizupes bungālo un pārdomāja! Drošvien ar Brolišs Jurčiku!

pirms 7 gadiem, 2013.03.30 00:58

to AK

Nu tas ir skaidrs ka cienītākie cilvēki Ozolniekos ir bijušie meliorātori un Baranovskis. Tie vismaz vecās komunistu tradīcijas uztur, bet ko tāds Liepiņš izlēcējs izdomājis vecos dārziņus par simpātisku ciematu pārtaisīt, ledus halli uzbūvēt un tagad vēl viesnīcu būvēšot. Buržujs, kurš nevar patikt sociālistiski domājošajai Ozolnieku elitei. Nošaut!

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 21:24

AK

Liepins jau var gribet, bet neviens vinu tur redzet negrib.Nav vins cienits cilveks pagasta.

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 20:38

Lāsmiņa

Paldies Mārim Aināram par darbu Ozolniekos. ir bijis labi un kļūdas darbā ir katram.V ismaz par Ozolniekiem ir pastāvējis. Ir labi, ja cilveks saprot, ka laicīgi ir jāpaiet malā, gadi prasa savu. Ko te var vārīties par kļūdām utt. Un ko vispār kaut kāda Kairiša ( suns viņu zin, kas tā tāda) muld. Ainārs ir vismaz normāls vecis un ko tie vecie prauli domē runā un dara, tas lai paliek viņu ziņā. Paldies M. Aināram par godīgi nostrādātajiem 24 gadiem.

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 20:20

Stāvivaldis

Liepiņš tāds pats kā klukstes - darbību imitējis neskaitāmās valdēs. Vienīgā atšķirība, ka mute daudz lielāka.

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 18:48

Āzis

Par ko vispār ir raksts, joptvai??? Kkāda huita.

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 18:47

to Mārtiņš

Pirmkārt Liepiņš Ozolniekos nekandidē, otrkārt tev līdz Liepiņam kā līdz mākoņiem... Ja Dainis beidzot izdomātu startēt Ozolniekos, tas būtu tikai ieguvums sapuvušajai novada pārvaldei no kuras ātri vien tiktu izrevidētas tās vecās klukstes, kuras tur bezjēdzīgi sēž un imitē darbību! Atšķirībā no Aināra, Liepiņam ir ko parādīt, kas viņa rokām ir izdarīts, bet šitie ZZS komunisti tikai nodarbojas ar sava pašlabuma gūšanu uz mūsu rēķina!

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 17:22

Maija

Visu cieņu vecajam - negaida, kamēr ar kajām pa priekšu nesīs no kabineta ārā, bet pats saprot, kad laiks atkāpties. Būtu kandidējis, būtu atkal bez problēmām ievēlēts. Tagad vismaz būs interesanti vēlēšanās piedalīties. Kas būs nākamais? Partiju daudz, līderu nav, cienījamu kandidātu arī maz.

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 16:17

Mārtiņš

Amatos vajag atrasties ne vairāk par 5 gadiem, tad tālākais lietderības koeficients ir mazs vai nav tik efektīvs. Ainārs godam strādājis Ozolnieku labā, to neviens nevar noliegt. Līdzīgi arī Ērmiņš. Patreiz parādās jauni, ambiciozi politiķi, kuriem vara vajadzīga lai īstenotu personīgās intereses (kā Liepiņš), bet kuriem nav izpratnes par godīgu darbu sabiedrības labā. Arī Aināra vadības stils pēdējos gados zaudēja savu efektu. Varbūt vainīgs pārlieku lielais deputātu skaits, varbūt vainīgs poltiskais klimats valsts augšgalā, bezjēdzīgās reformas, kuras joprojām turpinās bez jebkāda ekonomiskā pamatojuma. Visu centralizējam un pakāpeniski ejam uz valsts iznīcību. Kā teikt, amats ir jāatstāj laikus. Neskatoties uz to, ka negribas nejēgas laist pie varas un tādu ir pietiekami daudz (arī Ozolniekos).

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 16:10

Oktobra iela

Tādu krēslā pirdēju vajadzēja būt mazāk

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 13:59

Marta ozolnieku avīze

Ieejiet un palasiet šo marta avīzi :-)))
http://www.lemond.lv/par-mums/oa_marts_2013net

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 13:37

Mājaslapā pirmajā lapā apsveikuma tekstā tā arī ir rakstīts...

pirms 7 gadiem, 2013.03.28 11:44

Vietējās ziņas