Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aiz restēm dienas vadīs septiņi

Nedēļas laikā tiesa par braukšanu dzērumā un citiem pārkāpumiem piespriedusi administratīvo sodu septiņiem transporta līdzekļu vadītājiem.

1986.gadā dzimušajam Viktoram Magonem par automašīnas vadīšanu 1,32 promiļu reibumā tiesa piesprieda piecu diennakšu administratīvo arestu 400 latu sodu un uz gadu atņēma šofera tiesības.Konstantīns Raškovskis (dzimis 1972.gadā) pieķerts, atkārtoti gada laikā vadot transporta līdzekli bez vadītāja apliecības, kas likumā noteiktajā kārtībā nav iegūta. Viņam piespriests piecu diennakšu administratīvais arests un 400 latu naudas sods.1,84 promiļu reibumā transporta līdzekli vadīja 1975.gadā dzimušais Raivis Grigāns. Viņam piespriests desmit diennakšu arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemtas šofera tiesības.Agnis Smiltiņš (dzimis 1965.gadā) pie stūres bija sēdies 1,07 promiļu skurbulī. Tiesas piespriestais sods - piecu diennakšu arests, 400 lati un uz gadu liegta autovadītāja apliecība.Par transporta līdzekļa vadīšanu 3,05 promiļu reibumā tiesas priekšā stājās 1957.gadā dzimušais Aleksandrs Kononovičs. Viņam piespriests 11 diennakšu arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemtas šofera tiesības.Ģirts Pērkons (dzimis 1974.gadā) tika apturēts, vadot transporta līdzekli 2,19 promiļu reibumā. Arī viņam piespriests 11 diennakšu arests, 500 latu sods un uz diviem gadiem atņemtas šofera tiesības.Savukārt Igors Ivbulis (dzimis 1961.gadā) atteicās no medicīniskās pārbaudes alkohola un citu reibinošu vielu klātbūtnes noteikšanai organismā. Tiesa viņam piesprieda desmit diennakšu arestu, 500 latu naudassodu un uz diviem gadiem liedza autovadītāja apliecību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas