Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aizberot bedres, pie Kalnciema ceļa glābj grāvjus 9

Reaģējot uz iedzīvotāju sūdzību par lielām bedrēm un grāvju sašaurināšanos, pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» līdz janvāra beigām sola iztīrīt grāvjus un skalot caurtekas Robežu ielas un Kalnciema ceļa krustojumā.

«Ceļš ir bedrains, bedres dziļas, tāpēc viss mirkst ūdenī. Grāvji ir ciet, kaimiņam pagrabā nāk ūdens,» par problēmām Gaismas un Druvu ielas krustojumā stāsta vietējā iedzīvotāja Sarmīte Putniece, kuru uztrauc, ka slapjais ceļš zem mašīnām paplašinās, sašaurinot grāvjus. Jelgavniece atbildīgajam dienestam par problēmu ziņojusi arī agrāk, taču skaidru atbildi un risinājumu nav sagaidījusi.«Pilsētsaimniecība», decembra beigās reaģējot uz iedzīvotājas iesniegumu un zz.lv jautājumiem, lielākās bedres krustojumā ir aizbērusi. Iedzīvotāji gan lēš, ka ar pāris šķembu kravām līdzēts nebūs.Lai situāciju uzlabotu, pašvaldības aģentūra līdz 30. janvārim sola atjaunot grāvi netālajā Robežu ielas un Kalnciema ceļa krustojumā, kā arī pārtīrīt minētā krustojuma caurtekas.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

dzive

tā ir privātmāju rajonu probleēma .notekgrāvjus aizber,vieglāk tak pļaut,bet to ka kaimiņm māja mirkst tas nevienu neinteresē.naidoties ar kaimiņiem ir nezolīdi un tā tas turpinās gadiem .kontroles un kārtības pilsētā nav pilsēta pamazām pārpurvojas.

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 17:33

dzive

tā ir privātmāju rajonu probleēma .notekgrāvjus aizber,vieglāk tak pļaut,bet to ka kaimiņm māja mirkst tas nevienu neinteresē.naidoties ar kaimiņiem ir nezolīdi un tā tas turpinās gadiem .kontroles un kārtības pilsētā nav pilsēta pamazām pārpurvojas.

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 17:32

Audit

Grāvis, caurteka kas pieguļ īpašumam vai uz tā atrodas ir zemes īpašnieka apgrūtinājums un iespēju robežās , t. i. izpļaušana, grūžu aizvākšana, ir zemes īpašnieka pienākums! Padziļināšana, tā jau ir pilsētas problēma! Ir kaudze zemes un ēku īpašnieku, rakstā minētajā rajonā, kas gadiem "slīkst" netīrīto caurteku, zem sava piebraucamā ceļ, dēļ. Paši jau neko gan kāds cits!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 16:23

Nezinītis

Kurp_iesim.Kas tas Baļčūns ir ,Rāviņš?

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 14:58

nesaproyu

ka var- aizberot bedres, glābj grāvjus?

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 14:16

piigec

Balcuns tak loti labi zina ka gravji jauztur darba kartiba /bet to nedara. Tad kad udens smelas mute /sak glabt. Butiba pie gravju un caurteku atjaunoshanas jabut brigadei kas strada cauru gadu!

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 11:06

@@

Bet Klijēnu ceļā, kas ir Jelgavas teritorija - grāvju sistēma sen jau nedarbojas, un milzīgas ūdens jūras ir mūžīgi. Nav ne caurteku, nav ne īsti grāvju, bet ir mājas kas savus ūdeņus izgāž tajos pašos grāvjos.

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 10:30

Kurp_iesim

Ai, vispār jau es esmu pilnīgs lohs, ja man pietiktu tik daudz veselā saprāta, ka budžets ir ierobežots un par caurtrkām un drenāžu privātā teritorijā ir jādomā pašiem īpašniekiem, tad jau viss būtu labi... Tas jau nekas, ka 90% pilsētas infrastruktūras ir labā stāvoklī un regulāri kaut kas tiek renovēts un izbūvēts no jauna, es tik un pukstēšu, ka viss ir slikti, jo esmu debils.

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 09:21

Kurp_iesim

Baļčuns ir baigais varonis, glābj to ko regulāri ir jāuztur.

pirms 8 gadiem, 2012.01.05 09:17

Vietējās ziņas