Aizupes skolas skolēni izveido atmiņas spēles par šo mācību gadu un saņem balvas

Šis ir bijis īpašs mācību gads gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem – bagāts jauniem izaicinājumiem, apgūstamām prasmēm un pilnveidojamām zināšanām. Kā ir mācīties attālināti, tiešsaistē, digitālajā vidē?  Drossinternets.lv mudināja skolēnus atskatīties uz  gada laikā piedzīvoto - spilgtākajiem notikumiem, sajūtām, pārdomām, un izveidot  atmiņas spēli tiešsaistē "Mēs 2020/2021".

Atsaucoties aicinājumam, Latvijas skolēni ir izveidojuši 62 interesantas, emocijām un atmiņām bagātas tiešsaistes spēles. "Redzam, ka šis mācību gads skolēniem ļāvis izbaudīt plašu emociju gammu, tāpēc īpaši priecājamies par skolēnu spēju uzsvērt un atmiņās saglabāt tieši priecīgos mirkļus," informē Drossinternets.lv preses sekretārs Kaspars Līcītis.

Dāvanu kartes atpūtas un sporta inventāra iegādei 50 eiro vērtībā saņem divas Aizupes pamatskolas klases – 5.a un 8.klase.

5.a klases skolēni savu atmiņas spēli ir veidojuši par Aizupes skolas ēku, apkopojot plašu ilustratīvo materiālu. Skolēni spēles aprakstā raksta: “Tā kā šis ir Aizupes pamatskolas 90. jubilejas gads, mēs veidojām spēli par Aizupes pamatskolu dažādos laika posmos. Spēlētājiem ir iespēja gremdēties atmiņās par to, kāda skola ir bijusi un kā tā laika gaitā attīstījusies un mainījusies. Katrs skolēns parāda arī  savu mīļāko stūrīti skolā. Dzīvojot un mācoties mājās, mums ļoti trūkst, Aizupes skolas, mīļās!”.

8. klases skolēni ir veidojuši spēli par savu ikdienu - cik cītīgi mācījušies, cik ilgu laiku nosēdējuši pie datora, kā skumuši viens pēc otra un mēģinājuši pielāgoties mācībām tiešsaistes vidē. 

Kopumā šo gadu skolēni krāso  košās krāsās. Drossinternets.lv sveic uzvarētājus un cer, ka iegūtās balvas ļaus skolēniem atgūt spēkus un uzkrāt  pozitīvu enerģiju nākamajam mācību gadam.

Latvijas Drošāka interneta centrs darbojas kopš 2006. gada, informējot sabiedrību un īpašu uzsvaru liekot uz bērnu un jauniešu izglītošanu par drošību internetā, kā arī nodrošina iespēju ikvienam ziņot par pārkāpumiem internetā vietnē www.drossinternets.lv un mobilajā lietotnē “Drošs Internets”. Centra darbību koordinē Latvijas Interneta asociācija.

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas