Amatiermākslas kolektīvi sestdienās uzstāsies “Viesu līčos” 3

No jūnija līdz pat septembra beigām sestdienās SIA “Viesu līči” atpūtas kompleksa brīvdabas estrādē uzstāsies Jelgavas novada pagastu amatiermākslas kolektīvi. Proti, gandrīz katru sestdienu pulksten 15 kāds no novada pagastiem būs sagatavojis savu kultūras programmu, priecējot skatītājus, informē Jelgavas novada pašvaldībā.

Ideja aicināt ciemos katra pagasta amatiermākslas kolektīvus pieder atpūtas kompleksa saimniekam Modrim Jansonam. “Šis ir Latvijas simtgades gads, un arī mums gribas vasaru padarīt mazliet citādāku. Teritorijā esam uzbūvējuši brīvdabas skatuvi un sapratām, ka ar kultūras programmu tikai Ražas svētkos rudenī ir par maz. Ir nepieciešams kultūras dzīvi padarīt krāsaināku. Jelgavas novadā ir ļoti daudz pašdarbības kolektīvu, tāpēc vērsos pie Jelgavas novada Kultūras pārvaldes ar iniciatīvu mūsu estrādē rīkot pašmāju amatiermākslas kolektīvu uzstāšanās. Tā izkristalizējās doma, ka sestdienās pie mums «Viesu līčos» notiks novada pagastu organizēti koncerti,” stāsta M.Jansons. Pirmie «Viesu līču» skatuvi aizvadītajā sestdienā jau iemēģināja Zaļenieku kolektīvi.

Atzinīgi šo ieceri vērtē Jelgavas novada Kultūras pārvalde. “Kāpēc gan neizmantot? Tā ir vēl viena iespēja kolektīviem koncertēt, katram kolektīvam parādīt sevi. Vēl viena pievienotā vērtība – varbūt kāds no skatītājiem tieši šajā koncertā saprot, ka jau rudenī vēlas šim kolektīvam pievienoties,” saka Kultūras pārvaldes kultūras darba speciāliste Nelda Ķikute. Pagastu amatiermākslas kolektīvu koncerti notiks sestdienās pulksten 15, un katrs koncerts ilgs līdz stundai. Plānots, ka pagastus pārstāvēs dziedātāji, dejotāji, folkloras kopas un arī novada teātri. Ieeja uz katru koncertu ir bez maksas. “Aicinām ne tikai mūsu viesus, bet arī novada iedzīvotājus sestdienās atrast laiku un iespēju atbraukt, lai redzētu, cik radoši cilvēki mūsu novadā dzīvo,” aicina M.Jansons.

Pagastu kolektīvu koncertu grafiks SIA «Viesu līči» atpūtas kompleksa brīvdabas estrādē

 • 16. jūnijā – Glūdas pagasts

 • 30. jūnijā – Vircavas pagasts

 • 14. jūlijā – Kalnciema pagasts

 • 28. jūlijā – Svētes pagasts

 • 4. augustā – Valgundes pagasts

 • 18. augustā – Līvbērzes pagasts

 • 1. septembrī – Platones pagasts

 • 8. septembrī – Lielplatones pagasts

 • 15. septembrī – Elejas pagasts

 • 22. septembrī – Sesavas un Vilces pagasts

 • 29. septembrī – Jaunsvirlaukas pagast

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 3

m. jANSONS

"E man kā Jelgavas novada deputātam tur blakus biznesiņš un par cik skatuve par eiropas naudu celta tagad esmu spiests "aicināt "par velti novada amatiekolektīvus, lai nav skauves būvniecībā iztērētā nauda jāatmaksā.

pirms 3 gadiem, 2018.06.07 08:19

Apmeklētājs

Tikai tad derētu uzlabot ēdiena kvalitāti. Vairs turp nebraucam, negaršoja....

pirms 3 gadiem, 2018.06.08 14:28

Vietējās ziņas