Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatu vidusskolā pilnveido frizieru programmu

2009.gada novembrī Jelgavas Amatu vidusskola uzsāka projekta «Sadarbība mācību programmas kvalitātes uzlabošanā» īstenošanu, kura ietvaros plānots būtiski uzlabot frizieru apmācības programmas saturu un kvalitāti, gan pārņemot citu valstu pieredzi, gan dažādojot apmācību formu.

Jelgavas pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta informē, ka Eiropas Reģionālā Attīstības fonda atbalstītā projekta ietvaros paredzēts attīstīt arodizglītības programmu «Frizieru pakalpojumi», kurā profesionālās iemaņas šogad 3 kursos apgūst 75 audzēkņi. Plānots, ka par projekta līdzekļiem nākamgad tiks renovētas frizieru mācību telpas un iegādāts aprīkojums praktiskajām nodarbībām.Kopā ar Klaipēdas šuvēju un biznesa servisa skolas speciālistiem tiks izstrādāta arī ilgtermiņa sadarbības programma, paredzot konkrētas sadarbības iespējas starp abām skolām. Projekta ietvaros ir paredzēti arī vairāki pedagogu un izglītības jomas speciālistu pieredzes apmaiņas braucieni, lai iepazītos ar līdzīgu arodizglītības un profesionālo mācību iestāžu darbu.Projekta ietvaros tiks organizēti divi pieredzes apmaiņas semināri, kuros labākie audzēkņi no abām skolām varēs salīdzināt savas profesionālās iemaņas, kā arī iegūt jaunas prasmes no nozares speciālistiem. Turklāt, tiks izstrādāta arī jauna vienota apmācības programma, kuras ietvaros frizieri apgūs uzņēmējdarbības uzsākšanas pamatus.Projekta kopējais budžets ir 257 616 eiro (181 053 lati), tai skaitā 85% - ERAF piešķirtais līdzfinansējums. Projekts atbalstīts Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam ietvaros. Jelgavas Amatu vidusskolai atvēlēti 50% no minētās projekta summas, savukārt pārējā finansējuma daļa atvēlēta Klaipēdas šuvēju un biznesa servisa skolai, kurā plānots veikt līdzīgus uzlabojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas