“Amber wood” uzsāks franču skujiņas parketa ražošanu 1

 “Amber wood” ar bankas “Citadele” līdzfinansējumu investēs pusmiljonu eiro un iegādāsies ražošanas tehniku, lai ieviestu un ražotu jaunu produktu – “shevron” jeb franču skujiņas parketu. Šāds parkets ir neregulāras formas ar slīpiem gala griezumiem un interjeram sniedz jaunas dizaina iespējas, informē bankas ārējās komunikācijas vadītāja Baiba Ābelniece.

“Šobrīd jūtam pieprasījumu no mūsu ārzemju partneriem, kas vēlas iegādāties tieši “shevron” parketu. Arī grīdu segumiem ir modes tendences, un mūsu uzstādījums ir tām pielāgoties,” sacīja “Amber Wood” vadītājs Ivars Akerfelds, piebilstot, ka apmēram 80% no uzņēmumā saražotās produkcijas tiek eksportēts.

Tāpat I.Akerfelds atzīmēja – kvalitatīva “shevron” parketa izveidei ir nepieciešama speciāla tehnika, jo materiāls grūti pakļaujas industriālai apstrādei. Kompānija sākusi ražotnes angāra paplašināšanu un plāno iegādāties jaunu ražošanas tehniku ne tikai konkrētā parketa, bet arī dažādu apdares materiālu izveidei. “Ticam, ka varēsim paplašināt pircēju loku, piedāvājot pēc iespējas dažādākas dizaina iespējas,” viņš piebilda.

“Amber Wood” dibināts 2003.gadā. Uzņēmums veic pilnu pārstrādes ciklu cēlkoku grīdas ražošanas procesam, sākot no zāģbaļķu iepirkšanas, sazāģēšanas līdz grīdas dēļu slīpēšanai un eļļošanai. Ražošanā tiek izmantots gan masīvkoks, gan saplāksnis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas