Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ap Jelgavas pili ķēdi veidos 1166 pirmkursnieki

Pirmdien, 31.augustā, pulksten 9.30 pēc imatrikulācijas akta, kad visus jaunos studentus svinīgi uzņems lielajā augstskolas studentu saimē, pirmkursnieki kopā ar pils pagalmā sanākušajiem vecāko kursu studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem veidos vienotības ķēdi apkārt Jelgavas pilij, informē augstskolas Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Sandra Šteinerte.

«900 metru garā cilvēku ķēde ap Jelgavas pili universitātes 70.jubilejas gadā simbolizēs vienotību, pozitīvismu un kopības garu, kas mīt pils mūros. Tas būs unikāls mirklis, kas ieies augstskolas vēsturē! Garā ķēde, kurā katrs posms ir neaizstājams, veidos apli, kas kā nebeidzams ritējums vēstīs par augstskolas nerimstošo darbu - jaunu studentu uzņemšanu, izglītošanu un absolventu sagatavošanu,» teikts izplatītajā paziņojumā.Akcijā «Samīļosim zinību pili!» piedalīsies pamatstudiju pilna laika pirmkursnieki, kā arī vairāk nekā 70 vecāko kursu studenti un darbinieki. Ķēdi palīdzēs veidot 20 LLU Studentu pašpārvaldes aktīvisti, tērpti spilgti dzeltenos krekliņos, kas pārraudzīs, lai neviens ķēdes posms nebūtu pārrauts un akcija noritētu, kā plānots.Akcijas iniciatori ir žurnāla «Plēsums» kolektīvs, kas līdzīgu akciju jau veidoja februārī, kad pils pagalmā rokās sadevās 70 studenti.Ķēdi apkārt pilij pirmajā studiju dienā iemūžinās vairāki fotogrāfi no pils balkoniem un dažādām pils pusēm, veidojot reportāžu par šo akciju. Fotogrāfijas pēc tam būs pieejamas augstskolas portālā, kā arī «Plēsuma» augstskolas jubilejas speciālizlaidumā, kas iznāks oktobra beigās.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas