Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo mācību olimpiešus 2

Trešdien tiks godināti mūsu rajona skolēnu mācību priekšmetu olimpiāžu pirmo vietu ieguvēji, viņu vecāki un skolotāji, bet otrdien Latvijas Universitātes Lielajā aulā Rīgā aizvadīts šī mācību gada septiņu valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanas pasākums. Savukārt Jelgavas pilsētas skolu censoņi tiks godināti maija nogalē.

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) apbalvojumus galvaspilsētā saņēma 13 jelgavnieki un rajona skolēnu, savukārt pateicību par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā - seši pedagogi.Latviešu valodas un literatūras 11. - 12.klasei valsts olimpiādē IZM pirmās vietas diplomu, zelta medaļu un balvu saņēma Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolas 12.klases skolniece Ina Jeremejeva, bet pateicību par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā šajā olimpiādē un Atzinības rakstu - minētās skolas pedagoģe Ilze Paukša.8. - 9.klašu grupā otrās vietas diplomu, sudraba medaļu un balvu ieguvusi Jelgavas Valsts ģimnāzijas 9.klases skolniece Anete Ašmane, bet Atzinības rakstu - Laura Mangule (Jelgavas 1.ģimnāzijas 9.klase) un skolotājas Gunita Dravniece (Jelgavas Valsts ģimnāzija) un Vita Hermane (Jelgavas 1.ģimnāzija).Vizuālās mākslas valsts olimpiādē ar trešās vietas diplomu un bronzas medaļu apbalvota Santa Naumova no Staļģenes pamatskolas 8.klases un Artūrs Legzdiņš no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klases. Bet ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu godināta Jelgavas Valsts ģimnāzijas 9.klases audzēkne Sintija Ukše un skolotājas Valentīna Arnīte no Staļģenes pamatskolas un Dace Lējēja no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas. Turpretī Serafims Zabels (Jelgavas 6.vidusskola, 8.klase) krievu valodas un literatūras (dzimtās valodas) valsts olimpiādē ieguva trešās vietas diplomu un bronzas medaļu, bet Atzinības rakstu - Jūlija Kukša (Jelgavas 5.vidusskola, 12. klase).Jau iepriekš ar Atzinības rakstiem sveiktas vēstures olimpiādes dalībnieces Ieva Lange (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klase) un Laura Lapiņa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klase). Par panākumiem fizikas olimpiādē apbalvots Vitālijs Starostenkovs (Jelgavas 6.vidusskolas 9.klase), ģeogrāfijas olimpiādē - Otto Tabuns (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 10.klase), biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē - Santa Krūmiņa (Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klase). Atzinība pasniegta arī skolotājai Intai Jorniņai (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija).ISEC mācību priekšmetu olimpiāžu organizatore Agnese Mīļā stāsta - kā katru gadu, vērojami pozitīvi rezultāti, bērnu atsaucība ir lieliska - aptuveni 2000 olimpiešu. Visvairāk dalībnieku bijuši latviešu valodas un literatūras, mājturības un vizuālās mākslas olimpiādēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zanza

Lai veicas Staļģenes skolas skolo'tājiem un audzēkņiem.Sk.V.Arnīte ir brīnišķīga skolotāja.Pavadiet skaisti vasaru un labi atpūtieties!

pirms 11 gadiem, 2009.05.12 23:53

Vietējās ziņas