Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvojumi - profesorei Rivžai un «Zvonņicas» vadītājai Vavilovai 6

Šodien Jelgavas Dome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu par Jelgavas pilsētas augstāko apbalvojumu «Goda zīme» un «Goda raksts» piešķiršanu. Apbalvojumi tiks pasniegti pilsētas svētku laikā.

Jelgavas Dome atbalstīja Apbalvojumu komisijas lēmumu piešķirt augstāko pilsētas apbalvojumu «Goda zīme» par sabiedrisko aktivitāti Baibai Rivžai - Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķei, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas fakultātes profesorei. B.Rivžu apbalvojumam ieteica sabiedriskās organizācijas «Zvaigzne» un «Zonta International», informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde.Tāpat «Goda zīme» tiks pasniegta Jeļenai Vavilovai, bērnu un jauniešu kora «Zvonņica» vadītājai, par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu pilsētas kultūras dzīvē. J.Vavilovu apbalvojumam pieteica Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija un Jelgavas 2.pamatskola.Jelgavas pilsētas apbalvojums «Goda raksts» tiks pasniegts Ingrīdai Ozolniecei, Tautas lietišķās mākslas studijas «Dardedze» vadītājai, par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu tautas mākslas attīstībā. I.Ozolnieci apbalvojumam ieteica pašvaldības aģentūra «Kultūra».Par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu pārtikas tehnoloģijas nozarē ar «Goda rakstu» apbalvos Līgu Skudru, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes profesori. Profesori apbalvot aicināja LLU rektors Juris Skujāns.«Goda rakstu» pasniegs arī Imantam Šilleram, Jelgavas Amatniecības vidusskolas sporta skolotājam, par ieguldījumu sporta dzīves attīstībā. Skolotāju apbalvojumam ieteica Jelgavas Amatniecības vidusskola.Par ieguldījumu sporta dzīves attīstībā «Goda rakstu» tiks pasniegts boksa trenerim Aleksandram Knoham. A.Knohu apbalvojumam ieteica Jelgavas Domes deputāts Andrejs Eihvalds un Jelgavas Cīņas sporta veidu centrs.Par augstu profesionālo meistarību, pildot dienesta pienākumus, ar «Goda rakstu» apbalvos Aivaru Freibergu, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa Kārtības policijas vecāko inspektoru. A.Freibergu apbalvojumam ieteica Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Inga

Profesoru Jelgavā tik tiešām netrūkst, bet Rivža ir viena no labākajā un mīļākajām pasniedzējām EF LLU. Baibiņ, tavi šī gada maģistri no sirds Tevi apsveic un vēl lai tas Tev nebūtu pēdējais apbalvojums!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 13:14

Baibai Rivžai ??? wtf? nu ut kas par to ka vina ir profesore? cik tadu ir Jelgava?

pirms 8 gadiem, 2012.05.17 06:23

Urrā

vēl vajag ieteikt Viktoru Vanagu, par to , ka sievu Daci Vanagu iekārtoja darbā ūdensvadā

pirms 8 gadiem, 2012.05.16 16:08

Vietējās ziņas